Keeway Matrix Full Racing by Stage6

Siema wszystkim :smiley:
Mam małą niespodziankę która wygląda megaaa !




Zostały też obniżone lagi ale foty nie posiadam :smiley: Niebawem dojdzie druga przedłużka tym razem SSP 4cm . Co do customu będzie kozak :smiley:
Plany :
malowanie całego bloku na biało - czerwoni :smiley:

PROSZE TEMAT O PRZENIESIENIE DO WORKLOGU ! Pozdro !

przeniosłem

Kozacki matrix ;d fajnie to musi latać ;d a jaka mina gościa na sr że go kiłej bierze :wink: czekam na dalsze upy ;d

ReKoRd napisał:

a jaka mina gościa na sr że go kiłej bierze ;)



Dobrze opsiane :D bo tak jest . Koleś kiedyś zbrechtał mnie że na starcie odleci mi ładnie . A stało się jak się stało . Przykozaczył że ma roxa MHR Replice ale nie wystarczyło to :D póżniej się wypytywał co tam mam że tak to idzie :D i dodam że to silnik Keeway-a :D

No nadkole spoko wygląda tylko ładnie je skoncz :stuck_out_tongue:

Podaj setup tego cacka :stuck_out_tongue:

Podaj setup tego cacka :P


Setup :
Stage6 Racing, Top Performances NARDO, Hebo NG, S6 TQ, S6 WC, S6 19mm BE, Polini AB, Polini Race, moduł Naraku, przekładnia pierw. Malossi, Top Racing Evolution NG, gasbox S6, zawór S6 VForce3. przeciwtalerz Top Racing


A co do nadkola to zapowiada się ogień :)

danielo321 Kolega już podał :smiley:
Co do nadkola przed chwilą położyłem drugą warstwę szpachli, ale już nabiera kształtów :smiley:
Dziś przeszła do mnie mini paczka przedłużka regulowana SSP (będą dwie przedłużki) Jedna IGM 4 cm już jest .



Podniesiony będzie tak o 6 cm .

jebnij 12cm w gore 2x 6cm i będzie kozak :smiley:

Danielson napisał:

myble byble 12cm w gore 2x 6cm i będzie kozak



Zdecydowanie za dużo :573: Max do 8cm mogę podnieść :D

Zrób 8 a potem walnij stoopala :f

Dzisiaj założyłem przedłużke daje mi to 8 cm i powiem że jest miazga ! jeszcze jak sprężyny w lagach skracałem o 2 cm to już naprawde totalnie to wygląda (jak w dragu jakimś) . Co prawda lekko będe musiał przerobić tą przedłuże, bo nie zabardzo pasi na otworze (trochę brak) . Co do nadkola to w sobote lub niedziele chyba podkład . Jutro zapodam fotki

wilus88luki napisał:

(jak w dragu jakimś)


No i fot nie dałeś ? :D

Dokładnie zamiast fotki dać i się pochwalić jak to wygląda to on nic :slight_smile:

Spokojnie jutro dam, było ciemno więc nic byście nie widzieli :smiley:

Trzymam cie za słowo :]

Hejka panny oto jestem tak jak obiecałem dam fotki a więc proszę 8cm w góże i lagi o 2cm skrócone Efekt sami oceńcie . . .




no wygląda ładnie, ale na tym tyle coś jest krzywe, np. chyba lampa i lewa strona nadkola tak jakby za bardzo w górze, poza tym ok

Też tak twierdze ale na innym forum kolega zapewniał że wszystko jest równiutko :stuck_out_tongue:

Nie no Fajnie wygląda , chodź do draga troszkę brakuje :stuck_out_tongue:

Życze powodzenia xD

Szympa napisał:

ale na tym tyle coś jest krzywe



U mnie nic nie może być krzywe uwierz mi :D