Keeway Matrix by Szymon506

Rozpisywał się nie będę, powiem tylko, że jestem pierwszym właścicielem tego skutera. Jest to rocznik 2009. Od czasu zakupienia go przeszedł on parę modyfikacji, mianowicie:

MECHANIKA

-Cylinder: stage6 streetrace 70cc
-Wariator: Malossi Multivar
-Dzwon sprzęgła: Stage6 WingCooler
-Sprzęgło: Tec Evo Racing
-Pasek: Malossi X-Kevlar
-Wydech: Tecnigas Next R
-Sprężyna: Malossi-biała
-Rolki: Malossi 6g
-Sprężynki sprzęgła: Tec- niebieskie
-Moduł: Naraku- odblokowany
-Świeca: NGK Racing

OPTYKA

-Nadkole: MTKT
-Tablica na przekładni
-Angel eye







keeway bo keeway ale ładny ,zadbany chuchaj na niego :slight_smile:

fajne lampy

nie no bez kitu ja cały czas jestem za powitalnia bo nowi nie maja gdzie się przedstawić i nagle ktoś z bomby wyskakuje i nie wiadomo o co chodzi :slight_smile:

siema :slight_smile:

Wiadomo o co chodzi :stuck_out_tongue:

Nazywa się Szymon jest z M-ce i ma Matrixa :slight_smile: Proste :stuck_out_tongue_winking_eye:

mysle czy z worklogu nie zrobić swojego rodzaju powitalni każdy przychodzi , pisze jakis piździk i wpierwszym poscie , jedno zdanie na swoj temat , ale obawiam się że nie rpzestrzegali by tego , i w sumie co z tymi co przychodza zadac tylko pytanie do serwisu i wychodzą :slight_smile:

haha te lusterka smiećszne są :smiley: A tak to spoko

ładny :slight_smile: lustereczka to proponuję na F1 ! . Ogółem cacy i fajne lampki ! Pozdroo !

wrona, Co wiec mam powiedzieć o sobie żebyś był zadowolony ?
Waski, powoli powoli ;D pod koniec ferii już pewnie będzie kilka zmian min. lusterka

Szymon nie o to chodzi ogólnie mówię o świeżych , bo widzisz na tym forum , jest taki pewnego rodzaju klimacik , przynajmiej kiedys był teraz jakos to się sypło, kiedyś strasi wyjadacze , wieczorem wbijali na jednoslada i z regóły był zaspamowane 3 strony shoutoboxa, takie refleksje po całym chuujowm dniu

zresztą kij tam i tak olepiej nie bd , mogło by to co ponajzwyżej pomoć jeżeli chodzi o boty

fajne te światła :slight_smile:

a nadkole jest za.je.bia.szcz.e :wink:

tylko pomyśl coś nad lusterkami, jakieś niższe ? albo coś :stuck_out_tongue:

Ale się czepiliście tych lusterek :stuck_out_tongue:
Jak będę miał trochę wolnego czasu to zrobię bad looka to i od razu te lusterka razem z kierownica wymienię

te plastiki ładnie wygląda nie niszcz ich , badlooka trzeba dobrzezrobić żeby nie odpał na polskich drogach :slight_smile:

masz lampy równo z plastikami nie rób badlook-a .! bo szału nie będzie…

Masz dobrze wyglądający skuter, zmień tylko lusterka i więcej nie kombinuj, bo lepiej nie będzie. Ja bym niczego nie zmieniał, poza lusterkami :wink:

Słuchaj wyjadaczy :wink:

Jakie lusterka proponujecie ?

[ Dodano: 15-01-2012, 14:05 ]
Co do tych świateł moze i macie rajce ale kierownica wydaje mi się być trafnym akcentem.
Myślałem na czerwoną hebo

kierownica jescze tak , to moze fajnie wyglądać a przede wszystkim gdyby coś zawsze możesz wrócić do serii :slight_smile:

nie polecam ci luterek f1 gówno w nich widać tyle samo co w łeskach , jedyna ładne lusterka w których coś widać to są seryjne od speeda 2 (są różne rodzaje ale mówię o tych )



tu masz aukcje tylko to akurat jest drogie poszukaj se jakiegos tańszego http://allegro.pl/lusterko-speedfight-2-vivacity-oryginalne-prawe-i2047886051.html

a tam, w moim F1 jakoś dobrze widać i ja nie narzekam… trzeba zwrócić uwage że są różne F1… jedne mają dłuższy bolec, drugie krótsze…