Keeway Hurricane -muł i mała prędkość

Witam ! Posiadam skuter keeway hurricane na serii odblokowany z dorzuconym sportowym wydechem stożkowym filtrem powietrza i rolkami 4.5 g. Mój problem jest taki że skuterek na starcie zamula i leci tylko jakieś 65 km/h . Na innych forach dowiedzialem się że to wina sprężyn sprzęgła i dociskowej. I stąd moje pytanie jakie dobrać sprężynki i sprężynę dociskową? I czy wymiana modułu na odblokowany da coś czy to tylko ściemaż

  1. Co to za sportowy wydech?

    2. Stożek w seri to strata pieniędzy i osiągów.

    3.Najlepiej i najtaniej wychodzi kupić komplet sprężyn dociskowych i sprężynek sprzęgła, wtedy idealnie sobie wyregulujesz.

    4. Moduł=ściema, przy takim tunie jak masz, z tego co wiem seryjny cylinder a nawet i sporty nie wykręcają obrotów wyższych niż zakres seryjnego modułu.

Nie chcę pisać nowego tematu tutaj zapytam gdzie w huriccane są blokady ? :slight_smile:

kicha na wydechu

tuleja pod wario

i moze moduł (ttrzeba kupić nowy nie odblokowany)

ale modułu nie opłaca się ruszac przy serii silniku

ziolo94 napisał:

Na innych forach dowiedzialem się że to



lepiej tak nie pisz ;) bo nie wiem czy wszystkim się to podoba, w końcu to konkurencja. :lol:

krzysiek508 napisał:

lepiej tak nie pisz



a niechc se pisze , co kogo to obchodzi :) tylko potem wiedze będzie mial taką że go wyśmieja za różne mongolswa ale co się dziwić , jak na mielo.chu i innych takich badziewiach piszą nie raz takie bzdury że mi się smutno robi