Keeway Hurricane LC Mina Power, custom come back!!!!

Nie będzie nadkola maluje jednak rame na pomaranczowo tak jak chcialem wczesniej i zostawiam dziure

No to powodzenia. Już nie mogę się doczekac kiedy to zrobisz. Zapewne będzie wyglądalo bajerancko.

Nie no wszystko super lampa elegancka ale przydały by się ryfle

Zalozylem blache spowrotem na przekładnie

teraz z lampę od roxa wygląda o niebo lepiej, naprawde teraz jest fajniej :wink:

Nie no lampa pełen wypas!!! Chętnie bym taką w swoim hrr założyć :stuck_out_tongue: Powiedz czy dużo kombinowania jest przy jej zamontowywaniu? Pozdro. :sunglasses:

Siwy jakbys mógł zrobić zdjecie mocowania tablicy byłbym wdzięczny :564:

Z lampa mialem trochę bawienia bo musialem dorobic mocowanie do ramy. Jak nie zapomne to zrobie zdjecie tego mocowania :stuck_out_tongue: Edit: Niemialem co robic i zrobilem polerke wydechu sorry za jakos ale foty robione fonem.

No ładnie :wink: Ale gdzie zdjecie :stuck_out_tongue:

Super skuter i tacy ludzie jak Siwy potrafił z przeciętnego skuterka zrobić naprawdę bardzo Ładny sprzęt, takich więcej. Ja jeszcze bym wsadzić jakiśŁadny chwytak powietrza bo fajnie się by prezentoważ. Bardzo fajna polerka wydechu i z tymi naklejkami stage6 z przodu super wygląda. Jakie masz jeszcze plany?

rafal93 napisał:

Jakie masz jeszcze plany?

Malossi sport 70 i 12bar ale to w zime

Niezły skutr wszystko ładnie pięknie ale te klamki od chebli zrób coś z tym wyglądaja jak poroza jelenia ale reszta w porzłdku

Raczej klamka a nie klamki. Lewa jest skrzywiona od gleby

Zalozylem dzisiaj rolki 4g i sprężynę centralna tr +15 i jestem mile zaskoczony ale jednak ta sprezyna jest troszkę za miekka i mam lekkiego mula od 35-45 ale da się przezyc:P Bardzo się zdziwilem bo leci 75-77 realne na prostej i seryjny peugeot vivacity nie ma zadnych szans wiec wydae mi się ze jak na taki tuning to nieźle dopiernicza :smiley:

No wiec silnik stoi wyjety z ramy :smiley: Nie nie nie będzie cylka ani nic w tym rodzaju… Ukrecilem gwint na wale :frowning: Ale w sobote tata mi nagwintuje :stuck_out_tongue: Skozystalem z okazji ze skuter będzie stal do soboty wyczyscilem trochę kartery bo byly usyfione, przeczyscilem gaźnik, poprawilem polerke przekładni, posprawdzalem membranki i pomalowalem siatke tuningowa na czerwono. Mam jeszcze zamiar pomalowac oslone cylindra i wentylatora na czerwono ale najpier muszę sprey kupić. EDIT: Kiżka juz zlozona :smiley: Doszedl hebo ng od kumpla i polini air speed. Napoczatku niemoglem go wogule wyregulować ale zalozylem rolki 3g i smiga super bo 4g byly za ciezkie 8O Moze to dla tego ze mam sprężynę +15

Wow! :smiley: Niezły HRR :smiley: Bardzo mi się podoba :stuck_out_tongue:

Podobaja mi się te siatki tuningowe we wlotach bardzo ladnie pasuja ;p

Siwy Keeway cud i malina :stuck_out_tongue: Ale gdzie jest zdjęcie mocowania tablicy które obiecałeś dać:lol:

Mocowanie mam zrobione grubej blachy i mam przykrecone do jednej srubki do przekładni nawet niema po co robic fot.

A jaki jest v-max?

80 realne na prostej