Keeway Hrr brak prądu?

A więc Panowie i Panie dziś gdy odpaliłem keewaya odpalił ładnie pojeździłem po podwórku z 3 minuty zobaczyć czy działa no ale nagle w jeździe zgasł … jechałem max 20km/h i zgasł . Od tej pory zero odzewu, przekręcam kluczyk nic… jak by nie było całkowicie prądu :confused: co może być przyczyną sprawdźiłem wszystkie kable i nie wiem :confused: pomóżcie :slight_smile:

Bezpieczniki w pierwszej kolejności standardowo

ale w ogóle nic nie działa tak jakby nie było aku czy jedynie nie pali bo iskry nie maż

Wino napisał:

Bezpieczniki w pierwszej kolejności standardowo



bezpiecznik nie ma nic do zapłonu , nie będzie stopu kierunków itp , ale skuter będzie odpalał

Ale czy kolega odpala z kickstarteraż

A po II jak nie ma prądu, to nie działa automatyczne ssanie, więc też ciężej zapalić.

W ogóle zero… Jak by nie było akumulatora o tak jest :confused:

typek z suwałek pewnie jakis kumpel norida i to wszystko wyjaśnia … '

ziomek kurwa opisz to dokłądniej , sprawdzałes iskre ??

sprawdzałes bezpiecznik ??

z czego prubowałes odpalic z kicka czy elektrycznego ?

jacob555 napisał:

A po II jak nie ma prądu, to nie działa automatyczne ssanie, więc też ciężej zapalić.


oj chyba nie ale pewien nie jestem

No przecież ssanie na elektromagnesię chyba jest…

tak ale prad nie idzie z aku tylko z cewy bezpośrednio , na tej samej zasadzie co swiatła


zresztą ja chyba kiedys odpalałem trekkera bez aku , jescze jak miałem elktryczne ssanie i problemu żadnego nie byłoa bez ssania trzeba się naprawde nakopac

Problem rozwiązany padł bezpiecznik jednak … Dziękuję wszystkim za pisanie ! :slight_smile:

Kurwa mać! To nie można od razu bezpiecznika sprawdźić, tylko najpierw wielki problem robić?!

keewayowy napisał:

sprawdziłem wszystkie kable i nie wiem


:573: :573: :573: :573:

keewayowy napisał:

Problem rozwiązany padł bezpiecznik jednak ... Dziękuję wszystkim za pisanie ! :)



kocham takich ludzi , przebije ci się opona to też napiszesz , to też załozysz temat , dlaczego ucieka ci powietrze ?? bo moze akurrt wentyl się zepsuł