Keeway Focus Minarelli LC

Siema!
Chciałbym wam przedstawic moja skarbonke ^^
Historia jest krótka kupiłem go w 2008r i w pewnym czasie nadszedł pomysł na tun, kupiłem s6 pro replice i zabawa rolkami to takie początki.
Nadszedł czas na swap mina lc. i od tego czasu się zaczęło ;]

Aktualny setup:

Metrakit SP2 70ccm
Doppler HPC
Gianelli shot
Wario BGM -> S6 Oversize R/T (będzie w zimie)
Hebo R -> S6 MKII Oversize + Dzwon S6 R/t 500g
Gaźnik 21mm Tec -> Dellorto 21mm S6 BE
Membranki HeboII
Polini Airbox

Z bardziej odległych planów to :

Talerze S6 Oversize
Przełozenia wtórne/pierwotne.

Z optyki to na razie jest kiera bmx ale będzie nowe malowanie + badlook. ;]

Foty :






^^

O kurde. Widze dużo nietypowych i fajnych części części. Aktualnie wygląda tak jak na ostatnim zdjęciu? No i kiedy first run?

co to jest za adapter kiery ?? i jak od jest montowany??

czy to może jest seryjny od tego focusa naked czy jakoś tak

Edit

już wiem , przecież miałem podobny w tkr

No a ja życzę powodzenia w pracach :slight_smile:
Fajnie że robisz sobie tego skutera i planujesz dalszy tuning, bo dawno takich worlogów z tuningiem skuterów tutaj nie było. Pamiętam jak dawniej cały czas były jakieś upy związane z tuningiem i realizowaniem planów… Pamiętam jak picowali swoje maszyny użytkownicy tacy jak: Mafioz, SiWy, Nitro_Nakled, sebek, danielson… A teraz wszyscy zmądrzeli i nie zajmują się tunem precli bo wiedzą że w żaden sposób się nie opłaca :wink:

No ale brukuje tego na forum więc myślę że pozostaniesz na forum i będziesz opisywał postępy w pracach.

Pozdrawiam

Robertus napisał:

Nitro_Nakled



hahaha

taa bogaty dzieciak , i tylko kurde kup i włóż , roxy których widziałem , setki, z takimi samymi nadkolami , licznikami , wkładakami na korek baku itp , kupa to była ..

wrona napisał:

Robertus napisał:

Nitro_Nakled



hahaha

taa bogaty dzieciak , i tylko kurde kup i włóż , roxy których widziałem , setki, z takimi samymi nadkolami , licznikami , wkładakami na korek baku itp , kupa to była ..



Heh tutaj się z tobą zgodzę wszystko kupował a sam nic nie zrobił, ale fajnie mu to wychodziło i nie gadaj bo ładnie ten rox wyglądał..

Adapter to od slidera naked jest. A co do kupowania częsci to kupić a złozyc to dwie rózne rzeczy. Moze i się nie opłaca ale ta satysfakcja jak cos zacznie jeździc ^^. First tun juz był ma niezłego kopa tylko że obrobił się gwint w gaźniku i muszę nowy gaźnik kupić.Był gaz guma i to przyspieszenie jest wspaniałym uczuciem.

Niedługo upy;]

jaki gwintą? , przecież , w minie jest gaźnik na gumowym króćcu a nie na śrubkach

Od składu mieszanki zapomniałem dodac. Mój blad ;]

W gaźniku jest wiele gwintów, od mocowania linek, od śrubek do regulacji, od dysz…

Imaginations napisał:

Od składu mieszanki zapomniałem dodac



jak to zrobiłeś??

Robertus napisał:

W gaźniku jest wiele gwintów, od mocowania linek, od śrubek do regulacji, od dysz...



wiem ale jakoś nie przyszło mi do głowy żeby rozwalić któryś z tych gwintów , to naprawdę trzeba mieć talent albo pecha

No gdyby to się zdarzyło Pezetowi to bym się nie dziwił, ale widać Imaginations, ma jakieś pojęcie o mechanice i sam tuninguje skutera to podejrzewam że to musiał być ogromny pech :stuck_out_tongue:

Sam nie wiem jak to się stało.Chciałem wyregulować gazior a tu śróbka od mieszanki wypadła :lol: Na 100% Bedzie nowy gazior co do reszty to się okaże ^^


stay tuned!