Keeway FaRox by Trane

Niieee !
Jeszcze jakieś 2 lata temu podobało mi się wszczepianie roxa ale kurna >_<
ILE MOŻNAA !

Maxwell napisał:

Ale z tymi naklejkami yamaha to poleciałes chłopie



no co silnik jak w yamashy :D plastiki jak w yamashy tylko rama od chinola :D

wrona napisał:

no co silnik jak w yamashy :D plastiki jak w yamashy tylko rama od chinola :D


nie wszystkie ;p

poza tym ja do roxowania skuterów nic nie mam. co z tego że dużo osób tak robić robią bo rox jest ładny. felgi fajne ma czache i wgl wszystko i dlatego jest bardziej popularny od takiej sr ;p
ładny skuter tylko ta czacha coś nie tego, na boku lakier taki dziwny ;/

Mafioz napisał:

robią bo rox jest ładny. felgi fajne ma czache i wgl wszystko i dlatego jest bardziej popularny od takiej sr ;p


Może i jest ładny ... ale ile można ?! Nie przejadło Ci się to już ?

średnio, ja nie patrze na innych co kto ma i ile czegoś już jest czyli właśnie “aa bo już wszyscy felgi od roxów wstawiają” itd.
to mi się ma podobać i nie patrze na innych że wszyscy tak robią :stuck_out_tongue:

a jeszcze widząc że masz też 70 to jaką dysze masz w tym gaźniku 17.5mm? bo zakładam że wyregulowany?

Trane_17 napisał:

skuterem zrobiłem parę km na tym silniku niestety brak wolnego czasu i pogoda nie dały zrobić porządnej regulacji.



Oj, Panie Modzie :D!

O kurcze, fakt xD nie doczytałem :< :573:



Spoko, tym razem Ci daruję :-> :-D

Nom dysza jest 90 oryginalnie w takim gaźniku

mój na dyszy 90 i stożku to raczej jechać za bardzo nie chciał xd jedynie na serii filtrze było ok

Mafioz mam pytanie. Czy twoim zdaniem wszczepienie czachy od roxa moze byc orginalne?? Bo moim nie. Wgl jeśli ktos kopiuje cos z roxa to juz nie jest orginalne. Osobiscie znudzilo mi się patrzenie na kopie po raz 1000098 roxa ;/

Mogłoby być lepiej niż jest :wink:


Chciałbym zobaczyć kiedyś prodżekt Roxa przerobionego na jakiegoś chinolca :slight_smile: Albo jakiegokolwiek skutera z autorskim designem niepodobnym do wszystkich seryjnych skuterów :slight_smile:

Danielson napisał:

Mafioz mam pytanie. Czy twoim zdaniem wszczepienie czachy od roxa moze byc orginalne??


a czy ja pisałem że jest to oryginalne...? oO
Od sr'ek też dużo osób wczepia i wgl.
można też powiedzieć że ten kto coś wczepia z innego skutera to jest wieśtuning bo z chinola czy z optycznego gówna chce zrobić cudo upodabniając go do innego skutera (próbując robić taką kopie)

Na calibre się mówi wieśtuning a tak apropo robię skuter tak jak mi się podoba,każdy ma swój gust,ciekawe czy powiedziałbyś tak samo na Scooter Weekend do kogokolwiek nawet na chińskim skuterze.Pozdro.

Trane_17, nie powiedziałem że robisz wieź albo że Ci co przeszczepy robią to wt, chodziło o całkiem co innego… źle mnie zrozumiałeś.

Mafioz jestem za ! Dużo osób nie ma kompletnie pomysłów, jak można przerobić np. Fact-a . To ja odstrzał idzie rox :confused: (szczerze brzydze się roxami, wolałbym Keewy-a :D) Nie mają koncepcji to na dzień dobry idzie silnik, fele, czacha i coś pewnie jeszcze :smiley: dlatego ja uważam takich ludzi za biede :smiley: ! tyle ode mnie :smiley:

wilus88luki napisał:

ja uważam takich ludzi za biede

hmm... Przesada. Ja nie mam nic do takich ludzi. Poprostu podoba mu się i szacunek dla niego ze robi ;) Ale mi osobiscie się nie podoba co nie oznacza ze nie lubie tych co tak robia ;)
P.S. 1800 post