Kawasaki El 250:)

Witam. Mam Kawe el 252… w 4t… to jest chooper:) Zalety: -Kawasaki El 252 to dobry motorek do nauki jazdy… -Male Spalanie 4,5L -Dobry v-max jak na 250 i choppera 165km/h;P -Dobre przyspieszenie… do 100km/h -Fajna jazda przy 80 Minusy -88rok… Zdjecia jutro:)

4,5 litra w 250ccm manualu to dobre spalanie?!?!?!?! Chla jak menel osiedlowy ;/ Ja mam GPZ 500 i mi 5l max wciaga ;/ Mam Helixa 250 w automacie i mi max 3l wciaga. No ale z tego co kojarze ELki maja to do siebie, że złopić. A to 165km/h to chyba licznikowe coś :stuck_out_tongue:

Nie regis… na serio idzie od 160-165… a pali w miescie maxymalnie do 4L… moj kolega ma Virago 125 to mu pali 3,5 w miescie;/:slight_smile:

Jestes z 1994 roku i jezdzisz 250??

No:)… W tym grunt ze jezdze u babki… a tak to starszy jezdzi po miescie;) … a w wakacje elka stoi u babci:)

Zdjecia mialy być

Zaraz beda;) [ Dodano: 2008-06-18, 11:02 ] Sluchajcie nie mogę cos dodac zdjec… ale kit… to sa zdjecia mojej kawki:) http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kawasaki/EL%20250%20Eliminator/35058 no dawajcie co o niej sadzicie;)

Kiedyś marzyłem, że jak dorosną to zasiądź na takiego i będą śmigać przed siebie :lol: . Mnie tam ten 88 rok by nie przeszkadzłż, maszyna ma swój klimacik. A można wiedzieć ile za niego dałeś? Ogółem warty jest poświęcenia czasu :wink: .

Kolego sprowadzil mi kumpel za 3000 zl:) zarejestrowalem go ubezpieczylem i chce go sprzedac:) nie wkladam w niego kasy bo nie wiele nim jezdze:P… w serwisie powiedzieli ze za takiego to 4500 zl mogę cenic:)

Na boku motoru pisze EL 50, nie 250… Spoko maszyna

Dwójka się pewnie urwała :stuck_out_tongue: :smiley:

to nie jest chopper to jest turystyk

Turystyk to twoj stary;/ bo jak go kupiłem to bylo przerobione korektorem 2 na 8 i obciolem;]

Będziesz sprzedawał tą Kawę?

nie ma to jak pożadne kawałsraki :smiley: ale fajna maszynka pośmigał bym se ,

Hehe :slight_smile: Oczywiscie beda ja sprzedawal na wiosne :slight_smile: Cena to okolo 4 kola :] Nie wiem dokladnie ile jeszcze. A i przebiej się nie zmieńil jaki jest na zdjeciach taki jest ;] wgl nie jezdze nia :slight_smile: Ostatni raz uzywana moze w Czerwcu 2008 ;D

Zagadam do Ciebie na gadu, bo kupił bym sobie.

Spoko Mizer22 Dac ci gadu na priv ? :wink:

Jak możesz, to napisz jak to chodzi, bo ja też się przymierzam do kupna takiego sprzęta. Jest wyje**ny w kosmos, ma taki power i w ogóle jest och i ach :579:

Hmm No Co Tu duzo mowic :wink: Chodzi wyj**anie :smiley: Motor ma nowe membranki … Bardzo dobrze się wkreca na obroty, moc to 35km moim zdaniem to wystarcza na ten motor bo 140 jest po chwili ;] wgl 100km/h to osiag momentalnie, ale to nie motor do scigania się ;] Nowe Uszczelniacze w przednich Amortyzatorach ;] Gaznik po fachowej regulacji … Pali !max! 3.5 L no i motor na razie wgl nie uzywany . Przebieg 9500 i się nie zmienia … pali na dotyk wszystko chodzi bez najmniejszego problemu … Ma bardzo fajny glos taki basowy … i tak :]
1 bieg 40km/h
2 – 80 km/h
3 – 110 km/h
4 – okolo 125 km/h
i więcej nie sprawdzalem ;p
No jak cos to pisac na gg :wink: