Kask do 600zl

Jak temat jakis kask do 600zl wygodny i musi byc fajne malowanie najlepiej cos z kurczakiem znalazlem ale za 2tys… Podajcie jakieś dobre bo nie wiem co wybrać jak będzie tanszy niz 600zl to bardzo dobrze co myslycie o kasku agv k3 ? http://allegro.pl/kask-integralny-agv-k-3-gothic-46-gratisy-krakow-i1765391905.html

Fajny kask jak masz a co to bierz go :wink: agv to fajne kaski wyższa półka :wink:

Wybrałeś dobry kask, ale przeleć jeszcze oferty innych firm, bo może coś ci wpadnie w oko.

Koniecznie:
HJC
UVEX
Marushin
Shark
Airoh
Nolan
Caberg


Podane firmy mają ciekawą ofertę do kwoty 600zł, a przy tym są to produkty wysokiej jakości :wink:

Ogólnie jakoś mocno na kaskach się nie znam, ale w tej cenie Marushin podobno jest nie do pobicia. Powtarzam tylko to co wiem od znajomego, który ma sklep z częsciami i akcesoriami do moto i sam jeździ w Marushinie, mimo, że stać go na droższy :wink:

A kaski AGV z tej sredniej i nizszej polki to niestety nie to co AGV za 1500 czy 2000 zl i odbiega rowniez od innych kaskow w podobnej klasie, wiec za te pieniadze nie szukalbym zbytnio AGV.

jeszcze mam trochę aby się zastanowic bo wyplaty jeszcze nie mialem ;d

Wiec google i poczytaj trochę opinii na większych forach, typowo motocyklowych.
Czasem np warto dolozyc 100 czy 150 zl i kupić sobie kask na iles lat a nie na dwa sezony :wink:

nitro bym mial dobre ale neistety nie dbalem upad kilka razy dwie gleby powazne zaliczylem i jak wyszlo
po scierany caly i po pekany

P.S. Większość kasków ma okres użytkowania do 5 lat(zapisane w instrukcjach dołączanych do kasków), jako gwarancja bezpieczeństwa :wink: