Kasa

Widzę u nie których ładny tuning xP I chciał bym się zapytać skąd bierzecie kasę np na wydech ? Chodzicie do jakieś pracy czy wszystką kasę dostajecie od rodziców ?:stuck_out_tongue:

Ferma drobiu ;d

kto kombinuje ten ma :smiley: chociaż w niektórych przypadkach rodzice na pewno fundują :slight_smile:

Ja tak 60/70%kasy sam uzbierałem kieszonkowe, różne okazje typu urodziny, przyjazd rodziny z daleka zawsze coś dostaje itd i się uzbierało ;p
trzeba kombinować jakoś i nie wydawać na pierdoły typu kfc po szkole codziennie czy coś ;p

A ja zawsze se dorabiam chociaż sam się dziwie jak ja zarabiam na to ale jakoś się o udaje :slight_smile: o tyle plus że mieszkam na gospodarce to tam zawsze robota jest

ja nie wydaje na głupoty, i dorabiam sobie jak jest coś do zrobienie, wakacje czy weekendy i kasa jest… ewentualnie taniej kupie drożej sprzedam xd

a ja zawsze wydaje ale zarabiam tez :smiley:

Ja raczej za tuning sobie sam płacę, rodzice mi moto kupili, no jak jest jakaś okazja kupna tanio telefonu, potem na sell, zawsze jakiś zarobek. urodziny, dzień dziecka, różne okazje :D. No i w wakacje sobie trochę pracuje jak mi się chce :P…

ja się szykuje isc truskawski zbierac. u cioci to placi dobrze hehe tylko ja uzbieram 10 ubijanek i mi się nie chce dalej xD

A ja za bycie w Komisji Wyborczej w najbliższych wyborach być może skasuje 270zł :smiley:

A potem i tak wszystko przepirdole na paliwo…

ja mam zawsze problem taki że przyjedzie ktoś z robotą w środę-czwartek (mniejsza z tym środek tygodnia) , przyjdzie sobota i odchudzanie portfela ^^ ale zawsze tam przed weekendem stówke,dwie odłoże na konto i nie ruszam …

a jo zbieram zlomek

W wakacje pracuję u ojca :). Żniwa i te sprawy, rano wstać pomóc paliwa nalać do kombajnu itp. to coś w polu zrobić :). Takie badziewia wokoło domu. Dniówka 30 zł . a konkretnej pracy w ciągu dnia mam 2 max 3 h. Reszta to jeżdze skuterem, i wahe mam za free. Zbieram 6 dni i w sobote zabieram :wink: 180 albo 200zł :smiley: Zależy od nastroju. Na sobotnie biby, i jakieś drobne wydadtki mam :D. Włożyłem 200 zł w skuter to ojciec poiwedział ze tydzien za darmo robie xDD

Ja jeszcze nigdy nie pracowałem :stuck_out_tongue: ale teraz chcę koniecznie gdzieś iść. Truskawki - mam właścicieli jakby z rodziny, więc może coś więcej bym zarobił.
Więcej nie wiem =/

Albo muszę się nauczyć JS, więcej HTML i PHP i na stronach kasę można ciągnąć i to niezależnie od wieku, w domu :wink: tylko trzeba umieć i mieć czas