Karta pojazdu , tłumaczenie z języka duńskiego.

Witam . Orientuje się ktoś może ile by kosztowało tłumaczenie kart pojazdu z języka duńskiego na polski ? Szukałem ale nic nie piszą. Robił ktoś to kiedyś ? Proszę o pomoc i z góry dzięki :wink:

ustatawowo u tłumacza przysięgłego (a taki powinien być) dla sądu i “organów” 40zł od strony. natomiast biura tłumaczeń to tak 40-80zł za stronę biorą.

Ok . Wielkie dzięki :wink: Bo wiosna idzie i przydałoby się maszynę zarejestrować :smile: Jeszcze raz dziękuję :wink:

Jak ja chciałem przetłumaczyć to chcieli 70PLN za 2 strony z niemieckiego

Ja napisałem do 3 biur tłumaczeń i najmniej to 135 zł za stronę . Na nic :angry:

ja w warszawie u tłumacza przysięgłego za 4 strony z francuskiego dowodu zapłaciłem chyba 140zł neto - za wszystkie razem. A to był wygooglany tłumacz przysięgły w okolicy. Pani powiedziała że oni mają ustawowe stawki na takie tłumaczenia

No mi zawołali najmiej 135 zł. Inni po 150 chcieli no ale co mam zrobić. Będę musiał zapłacić bo nie ma innego wyjścia :worried:

Witam, ja za tłumaczenie ze szwedzkiego płaciłem 120 złotych. Trochę to irytujące, że posiadamy dokument ale trzeba go tłumaczyć no ale co poradzić.

No ale cóż . Tak trzeba :smiley: