Kamizelki "rozpoznawcze" dla "sląskiej grupy"

R2_D2 nie może dodawać postów na forum i poprosił, abym dodał to za niego:
Ja jestem Zagłębiok i głupio bym się czuł z napisem jaki zaproponował Dziadek100.

to go ochrzcimy i bedzie slazokiem :)

4T FOREVER

Dokładnie są też ludzie którzy nie są Ślązakami i dlatego trzeba wziąć wszystkich pod uwagę. A gdybyśmy oprócz tego loga co zaproponowałem poniżej umieścili jeszcze np. nazwę miasta z którego pochodzi właściciel powiedzmy między pasami

Może tym razem uda mi się napisać

Mam problemy z forum, czasami jest tak, że jestem zalogowany na inne konto a jak chce coś napisać to du....a

Witaj, andrzej2465 | Mój Profil | Poczta (0) | Co słychać? | Społeczność | Napisz artykuł | Forum | Wyloguj się

poza tym, nie wiedzę postów już napisanych,

Tak jak prosiłem kolegę MarSen-a napis który zaproponował Dziadek jest dla mnie za ....mocny...
Mając rejestrację SBE... i taki napis na kamizelce... hmmm co najmniej nie Halo dla mnie
to tyle.

andrzej2465 napisał:

wystarczy napisac SLASKI FAN CLUB gora SKUTEROWY na dole a w srodku skuter maly obrys, to wszystko w kształcie koła jak sie spotkamy to pokaze

ja jestem za takim neutralnym "rozpoznaniem"


Proponuje oprzeć temat o bufet propozycja dla pełnoletnich :)

"MOTO MYSZY Z MARSA"
Grupa Śląska

tutaj jest wzór z miastem http://www.samotnewilki.cba.pl/pliki/wzor2.jpg (oczywiście dla każdego swoje miasto)

Można pójść na kompromis.Może być napis /"Fan Klub Skuterowy"/a pod spodem Górny Slunsk.Dla mieszkających w Zagłębiu pod spodem napis Zagłebie,każdy będzie zadowolony.

Czym jest fanklub encyklopedia"Fanklub – grupa założona przez ludzi interesujących się jakąś sławną osobą, grupą osób" Moim zdaniem nie pasuje

Co mają do rzeczy jakieś encyklopedyczne dyrdymały ?.Znaczy że nie możemy mieć na kamizelce napisu Fanklub bo nie utożsamiamy się z żadnym znanym celebrytą ?.Wybacz,ale nie jestem fanem żadnego celebryty,a Michała Piróga już na pewno :-))).Nie chcę narzucać nikomu swojej woli,jestem elastyczny i otwarty na rozsądne propozycje.Aby był każdy zadowolony może być napis /"Fanklub Skuterowy"/a pod spodem napis POŁUDNIE.Sląsk i Zagłębie leżą na południu Polski więc każdy powinien być zadowolony.Co panowie o tym sądzicie ?.

Z całym szacunkiem Dziadek100 ale dlaczego się upierasz przy fanklub skuterowy? a dlaczego np. nie pasuje ci Śląska Grupa Motorowerowa. Gdzie śląska w tym układzie tez przemawia za całością czyli za dolnym i górnym Śląskiem. Słowo motorower tak samo mówi o skuterach jak i motorowerach.

jestem członem Grupa motorowerowa - Lonely Wolves - Samotne Wilki i według mnie można rozwiązać spory rozwiązać możemy się spotkać i porozmawiać a jeśli chodzi o logo według mnie jest zajebiste i to jest nie tylko moja opinia

Brakuje Wam ludzi w tym klubie że na siłe chcecie werbować ludzi do swego klubu? Wciskacie jakieś kamizelki na siłę za 20 zł. Śmierdzi mi to kryptoreklamą :)

Kamizelki "rozpoznawcze" dla "sląskiej grupy" Taki jest tytuł tematu a nie: Kamizelki "rozpoznawcze" dla "klubu x"

Że tak powiem - jak ja bym chciał żeby ktoś wstąpił do mego klubu to bym taką kamizelkę dał gratis. Ale nie mam żadnego klubu. Należę do Skuterowej Grupy Śląsko-Dąbrowskiej i to mi wystarczy.

Spoko wodzu masz troszkę racji i prawo do swojego zdania co szanujemy. Brakuje nam ludzi i dlatego chcemy powiększyć swoje grono co nie jest przestępstwem. Jak byśmy byli sponsorowani nie było by problemu aby rozdać kamizelki za darmo w formie reklamy. Lecz niestety zakupiliśmy je za własną kasę dlatego jest tak a nie inaczej. Masz racje co do tematu forum ale jakbyś nie zauważył cały czas proponuję połączenie się w jedną grupę dla obopólnej korzyści wszyscy jesteśmy ze Śląska wszyscy mają tę samą pasję więc dlatego moja reakcja jest taka a nie inna

Śląska Grupa Motorowerowa

Można przyjąć,nazwa uniwersalna. Zagłębie leży też na Śląsku

R2D2 ma racje na taki wstęp idziemy co wy na to?

ja jestem za

Spoko - może być ale cena musi być niższa :) Na alledrogo można takową nabyć za 10 zeta. Parę osób bierze i zamawia się jedną przesyłką i jest taniej :)