Kącik niemerytoryczny bystrej wody (na pohybel użytkownika H2O). :-)

A ty bys popuscil gdybys nie skomentowal mojego posta?
Malo wiesz o forach. Widac chyba przywykles....
"Bido"... nie masz kompletnie pojecia z kim rozmawiasz. Jedyna roznica - mi twoja szanowna opinia poki co kompletnie zwisa.

"Nie wiesz z kim tańczysz chłopcze" - znaczy się? :)

A doszedles do zdania ze zwisa mi twoja opinia? Bo chyba zgodzisz sie ze nie mam ochoty byc wylewny.
Poza tym nie to mialem na mysli... Bardziej fakt ze nie znasz ludzi a obrazasz.
Ale pomysl chwile nad rutyna w jaka popadles bo do glupich masz daleko tylko popadles w codziennosc.

strasznie się spinasz a piszesz o dystansie.

Nigdy nie bylem bardziej wyluzowany. Nie doczytales jaki relaks sobie zafundowalem :]
Jeszcze jakas trafna analiza psychologiczna ? Pragne przypomniec ze to nie mnie sie rece trzesly aby skomentowac Twoj post i rozpoczac kolejna pusta dyskusje.

To może chociaż coś o spawach......:):):)
Nie żebym podpuszczał, ale ........ :):):)

"Yyyyyyy Władek.... to nie ten film..." ;]

A może porozmawiajmy o gaźnikach. I znowu... grzyb się będzie słał gęsto, a niektórzy będą w lesie. ;-)
*
Edit:
Trup się będzie słał gęsto. ;D

Chrzanić gaźniki. Teraz jest okazja, żeby zagrać sobie w POKERA w nieco innym już tutaj temacie.
...
http://www.skuterowo.com/forums/topic/kyco-super-9-lc-na-sprzedaz#post-178412
-
Macie tutaj już wolną rękę. Lecimy z tym tematem nieco dalej? Dogadujemy? Teraz już musimy, bo to sprawa honoru. :P

H2O napisał:

A może porozmawiajmy o gaźnikach.

H2SO4 napisał:

Chrzanić gaźniki. Teraz jest okazja, żeby zagrać sobie w POKERA w nieco innym już tutaj temacie.

Ty to tak w ogóle to się dobrze czujesz? Sam sobie na posty odpisujesz?

napisałem mu że go curwa z tą ceną poniosło i usunęli post ma chłopiec ostro najeb... pod kopułą takie po 1500 z trudem sprzedawałem chajcowniki szuka łosia a przy takiej promocji kymco na forum może znaleźć naiwnego.

ale dla FORUMOWCZÓW zniżki. Sam widzisz. Ma tu aż 1 post (z ogłoszeniem) a jaki jest ziom... i SWOIM drogo nie puści

Ja go wezmę za 1500zł jak zamontuje lpg:P

jak zamontuje LPG bedzie cena 6200zł. Albo tylko 6199 dla forumowiczów.

https://www.youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg

Dobre. A tak okazyjnie dla rozrywki wszystkich tu zalegających...
...
https://www.youtube.com/watch?v=xT22_S4fqOQ
-
Maxellu, ja się braciakowi nie wcieram do jego wątku o tuningu dużego GY6, ale gdzie indziej już sobie czasem pogrywam.
Taki mamy cichy układ.
-
Maxellu, a czy wymieniłeś już oleje w swoim KYMCO? Wypada. Polecam najlepszy olej na świecie... MOTUL. Only MOTUL. Number one... MOTUL.

Są jakieś rezultaty wielostronicowego jednak tematu, który otrzymał był prym wiodący na samym swoim początku (tako sobie mniemam czasem), a oceniam go teraz jako typowy i kolejny nawet...GONIĄCY w PIĘTKĘ, ale grunt, że można go jednak czymś wypełnić.
-
I wypełniamy. Gra gitara. Jest gites.
-
Mamy już weekend, ale jednak nie lubię tych kolejnych poniedziałków.

Dwa miechy i zwykłe... zero relacji maluczkich. A jednak... nudziarstwo. ;-)

widocznie dryfowanie w przeintelektualizownym wątku twojego świra nie jest tak szalenie pociągające. Lub za wysoko dryfuje :)
Trza brać na klatę i pogodzić się z prawdą

Faktycznie, zacznę się leczyć na nogi, bo na głowę to już jest dużo za późno. Albo zacznę pisać... Artyk€ły (aplauz murowany). :D
-
Mogę też pójść na Uniwersytet Trzeciego Wieku (wolontariat), albo przygruchać sobie jakąś (sowicie obdarzoną przez naturę) dziewiętnastkę (sponsoring). Mogę...
...
Skoro tyle jeszcze mogę to trzeba zacząć działać i jeszcze troszku ponawywijać. Zaczynam... od leczenia nóg (żylaki). ;-)