junak 902 czy opłaca się go kupić ?

Jestem ze Świętokrzyskiego i kupiłem go za 4100 + kask za 100 gratis ( chyba im nie schodził , nie ma co się dziwić teraz takie maszyny nie są w modzie , bo są to skutery i pseudo szlifierki ) :) Masz rację kolor nie jeździ :)

ja swoją 902'ę kupiłem za 4300 + 2 dobre kaski po 200zł/sztuka(1 za darmo), w baku pusto, ubezpieczenie i dowód ~400zł, ledwo się zmieściłem w 5000zł. Ale muszę powiedzieć że junaczek spisuje się świetnie, jadąc we 2 z kolegą na prostej wyciąga około 60km/h, sam 70km/h, z górki nawet 80. Jeżdżę nim czasami nawet w zimę, odpala bez problemów.

80km/h - 20km/h = Twoja realna prędkość :-) w dodatku z górki i z wiatrem i prosto w przepaść :-)

mierzyłem GPS'em, na licznik nie patrzyłem nawet

action - chłopcze, nie musisz wszystkim wmawiać jaką to masz super maszynę. Ważne że to ty jesteś z niej zadowolony. Nie ważne, że licznik zawyża o 30km/h - o to chodziło producentowi. On zadbał o to, że jak patrzysz na prędkościomierz, to czujesz się jak na dużej szybkiej maszynie. Inni czytając takie sprawdzone opinie użytkowników też zdecydują się na taki zakup - to taki "chłyt martetingowy" :-)

który wytrzymalszy junak 901 czy 902 ? chodzi pod względem plastików itp. bo silniki mają takie same

motoryzator napisał:

który wytrzymalszy junak 901 czy 902 ? chodzi pod względem plastików itp. bo silniki mają takie same

Obydwa to tanie chińskie wynalazki, mają taką samą kiepską jakość - czy to się komuś podoba czy nie...

no pewnie ale czym mniej tego główna tym lepiej ; )