jawa 350 ts vs mz etz 251

Wiec tak moj dziadek się nawrocil i chce kupić sobie na stare lata motor. Jest on trochę mojego charakteru wiec lubi sobie przycisnac. Chodzi o opisanie tych moto takie porównanie spalanie wytrzymalosc koszty utrzymania osiagi itd to co zawsze :slight_smile: nagradzam smialkow :slight_smile:

najlepsze osiągi ma raczej Jawa 350… i pod względem wytrwałości też pewnie najdłużej pożyje … ogólnie Jawa 350 to dobry sprzęt i ja bym akurat ją wybrał :wink:

A ja znów na MZ głos oddaję ;}
Mój braciak ma i poginał nią ostro … i złego słowa na nią nie powiedział :wink:
Nawet wypadek na niej miał z samochodem bo jakaś ciota wyjechał z podporządkowanej i potem był street z tej MZ :smiley: Bo braciak miał tą wielką owiewke na przód :wink:

Może tak:
Jawa: 26KM 33NM
4. biegi
Spalanie: 4-5L/100km
Plus:
+osiągi nieco lepsze

Minus:
-mniej części
-4. biegi

MZ:21KM 27NM
5. biegów
Spalanie: 4-5,5L/100km
Plus:
+popularna
+5. biegów

Minusy:
-gorsze osiągi względem Jawy


Ja stawiam na MZ, bo fajny sprzęcicho :smiley:

mz na tarczy z przodu, jawa na bebnach, mysle ze mz

Z opowiadań taty wiem że na początku MZ bierze jawę ale jak jawa już się wkręci to bierze MZ na przyspieszenie i V-max

Jawa zarąbiście chodzi znam ziomka który tak popierdzila Jawką że aż brzęczy … nie ma miejsca gdzie by nie przejechał błoto,droga,łąki … wszędzie się nią wciśnie :mrgreen:

A MZ’ta nie ? ;}
MZ to pierwszy motor na jakimkolwiek jechałem (za pasażera :D)
I jeszcze ten dźwięk … nic go nie zastąpi ;|

Jak ma jeździć dziadek Danielsona, to lepiej żeby miał tarczę, a nie bęben, to w każdej sytuacji go zatrzyma, a bęben… Miałem do czynienia z MZ i wiem, że to też wszędzie wjedzie. Kiedyś kolega przeorał ścieżkę 2km przez las i MZ dała radę :stuck_out_tongue:

RudY, sprzedaj DT i kup MZete :smiley:

a wytrzymalosc jak ?

Danielson napisał:

a wytrzymalosc jak ?




PODOBNA jak dbasz, to oba chodzą ;-)

Ale ja myślę że jednak Jawa dużej posłuży … ja bym tam Jawe brał … zresztą jak twój dzidzia jest taki jak ty to pewnie też by chciał coś mocniejszego :mrgreen:

razem z dziadkiem (bo ja tez tym bede smigal) doszlismy do wniosku ze będzie to jawa co 2 gary to ni ejedn :wink: wszystkim co pomogli pomogl :wink:

Jawa … Buuu :smiley:
Dobram, zamykam …

RudY, zamknij to wreszciesz :smiley:
Danielson, też bym wziął Jawe :stuck_out_tongue: