Jakie paliwo lejecie?

Ja leję tylko i wyłącznie 98 supremę statoilowską...

Tylko 95 na BP,Orlenie lub Bliska

Ja tam jestem zrażony do Orlenu .
Jak jeszcze miałem Vapora, na jakieś wiosce zalałem na orlenie 95 i musiałem potem czyścić gaźnik :roll:.

Patrykk wrote:

Ja teraz zalewam 98 z Carrefour :P.
Wacha nie jest zła, a stosunkowo tania .

Tylko że to paliwo jest z Orlenu :lol:

95 tylko :P , a ja leje 98 zawsze.
Wiem, ze orlen to nie jest taka zla stacja, ale w podswiadomosci jednak mam to ,ze dupiata i nie tankuje tam . ot tyle .

ja leje 95, a sa jakies szkodliwe aspekty gdybym zalal 98 ?

wogole mam cos z dyszka znowu bo spala mi ~4/100

Spider2007 wrote:

Witam ja mam 4T i leje 95 ;] co się stanie jak bd lać 98 ?? lepsza moc i szybsze wykończenie się takiego silnika ??. Producent skutera okresla jakie trzeba lać paliwo na moim pisze aby 98 lać

Sv80 wrote:

Zwykle 95 ale nieraz zaleje 98 na Statoilu albo na Shellu V-power Racing( ładnie na tym paliwku moto lata).No na recingu lata skuterek tylko że drogie dziś tankowałem już 5,40 złoty za litr

Na jakim skuterze pisze, że trzeba lać 98?
Do póki nie zobacze na własne oczy to nie uwierze!

Jutro zdjęcie zrobie tabliczki katalizatora. A skuter to aprilia sr 50 wersja posrednia silnik minarelli horizontal lc chłodzony cieczą

Ja tankuje 98 w orlenie i ulitmate na BP :) kiedyś zatankowałam 95 i moja wariatka jakoś się słabo zbierała :/

qazwsxedc wrote:

Na jakim skuterze pisze, że trzeba lać 98?
Do póki nie zobacze na własne oczy to nie uwierze! To zobacz jeszcze pisze minmum 98 gasoline a nie pisze np ron 95

Tylko i wylacznie 95 .

Też 95, ostatnio prosto z orlenu nawet :lol:

qazwsxedc wrote:

Na jakim skuterze pisze, że trzeba lać 98?
Do póki nie zobacze na własne oczy to nie uwierze!

</blockqu

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4a74acdb6efc41fa.html masz link z tabliczką katalizatora jaki powinienem paliwo lać ron 98

czy silnikowi 2T przypadkiem 98 ne szkodzi (tzn nie zuzywa się szybciej) facet który sprzedawał m skuter w salonie twierdził że do 2T to tylko 95 - mam Incę Street 50 2T

To nie jest zasada, bo przy bardziej wytężonych silnikach 2T najczęściej w cieczy można lac 98 bez konsekwencji.

qazwsxedc wrote:

To nie jest zasada, bo przy bardziej wytężonych silnikach 2T najczęściej w cieczy można lac 98 bez konsekwencji.

Moja sztuka jest obecnie na dotarciu to może nie będę ryzykował.
Co rozumiesz mówiąć "bardziej wytężonych" ?

Są to jednostki ze skuterów powszechnie uważanych za sportowe: runner, aerox, katana, nrg, s9...itd.
Agregaty o stosunkowo dużych mocach- napewno nie można do nich zaliczyć chińskich konstrukcji.
Dla Twojego silnika 95 będzie w sam raz;)

No ja popełniłem błąd lejąc 95 z tesko totalny badźiew miałem trudnośc z odpalaniem skutera