Jakie mogą być przyczyna zatarcia się cylindra?

JAKIE MOGĄ BYĆ PRZYCZYNY ZATARCIA CYLINDRA!

kup sobie RS 50 , Albo jakieś GPR czy TZR a nie w kiblach gustujesz.

http://moto.allegro.pl/kymco-s9-2t-lc-r-2009-pomorskie-kask-ls2-i2715718278.html

Dozownik mi się zapchał może i się ztarł silnik? Koledze też się zatarł silnik w zipp parco ma przejechane zaledwie 1000 km Byłem dziś u mechanika i powiedział że na przeglądzie za mało oleju do silnika nalał.

http://moto.allegro.pl/peugeot-speedfight-2-godny-polecenia-2009-i2718208769.html
ma do sprzedania też nasz kolega ARas.Kymco Super 8

Dozownik mi się zapchał może i się ztarł silnik? Koledze też się zatarł silnik w zipp parco ma przejechane zaledwie 1000 km Byłem dziś u mechanika i powiedział że na przeglądzie za mało oleju do silnika nalał.

adasiowwy napisał:

JAKIE MOGĄ BYĆ PRZYCZYNY ZATARCIA CYLINDRA!

Brak mocy.A co tobie się dzieje?

wolał bym jakiegoś roxa, joga , jetforca, nrg, runner. Coś oryginalnego nie chcę kymco bo kolega ma i nie chcę ściągać u mnie w Wyszkowie nie ma żądnego roxa tylko jest sr factory honda x8r kymco witality 2t.

A co ty myślisz że Kymco to China???????

Nie odpala. Ale jakie mogą być przyczyny np. słaby olej, dozwonik zapchany coś w tym stylu dziś jezdziłem. Pada śnieg i jak wyjechałem to mi zgasł i z kopniaka nie mogę odpalić choć nie mogę go nawet kopnąć bo blokuje coś.

to jest tajwan chyba. Chcę coś włoskiego, francyskiego lub koreańskiego.

jeszcze myślę na dna 125 zarerejstowana na 50 ale nw czy kupię coś takiego za 3200zł 2007 rok.

noto masz w linku speedfight 2.A jak chcesz za tą cenę włocha albo japońca to życzę udanego kupna:D

Ok Cena wzrosła do 5000zł tylko muszę kasę z gwiazdki wziąść. :D

NA 100% nie masz zatartego jeśli ci nie pali po jest inna przyczyna(chyba)

świece wymieniłem i nic zawory ustawione i reszta i nic.

a aku dobry?Paliwo masz?

A wczoraj palił normalnie?

Aku dobre paliwo leje na stacji od początku. Wczoraj palił normalnie. Mój kolega ma skuter Zipp Parco i dziś bez oleju w silniku zapalał i normalnie chodzi.

a gaźnik czysty?