jakie enduro?

Siemka. Jezdze Yamahą BWS z 93 roku, ma coś z gaźnikiem, a nie chce mi się naprawiać (choć puki co muszę w to zaangażować kuzyna coby to zrobił). Ale na przyszłość planuję kupić jakieś enduro 50ccm. Polecicie jakieś Do 2000zł. Wiem, że w tej cenie żadnego ścigacza 50ccm nie dostanę, więc skupiam się nad enduro. właściwie to moto mi służy tylko do przemiećszczania z punktu a do b na wypady z moim szwagrem, który zapier*ala na crosach, a nie do typowych szalenstw i w ogole. Wiec co polecacie? Od razu mowie, ze jestem bardzo niski mam 160cm wiec jestem za maly na enduro dla tego mowie, ze na przyszlosc planuje zakupic. Aha i czy jak do tej pory nigdy nie jezdzilem na biegowce żadnej to jest sens kupowac enduro i dopiero uczyc się jezdzic na biegach? Czy lepiej nauczyc się jezdzic na biegach na jakiejs motorynce czy cosą
Z gory dzieki

hmm do 2 tys będzie ciężko ale honda mtx yamaha dt stara lub suzuki ts :))

No a za 2500 klocka da rade cosą
I zeby oczywiscie byl zarejestrowany i dopuszczony do ruchu tzn lusterka, kierunkowskazy itp
I ile trzeba mieć wzrostu na taka zabawke?

nie ts i mtx bez problemu z tym wzrostem ;)) dt moze malutk problem :)) a 500 zl nie zmienia tabeli moto dopiero przy 3500-4000 jakieś nowe by doszly :smiley:

a ta suzuki ts kosztuje 3000zł jak na allegro patrzyłem. Może się mylę nie wiem

ts pewnie te nowsze ale te stasze na bebnach do 2-2.5 dostaniesz… poprostu szukaj okazji

No to Ci odpowiem :slight_smile:

Jak już Danielson mówił: MTX, TS i DT ( ze szczególnym naciskiem an te ostatnie :stuck_out_tongue: )
Bo Sendy za 2k raczej nie dostaniesz w dobrym stanie :slight_smile:

DexterJ napisał:

mam 160cm wiec jestem za maly na enduro dla tego mowie, ze na przyszlosc planuje zakupic.


Oj się przejmujesz … normalnie powienieneś dawać radę :slight_smile:

DexterJ napisał:

Aha i czy jak do tej pory nigdy nie jezdzilem na biegowce żadnej to jest sens kupowac enduro i dopiero uczyc się jezdzic na biegach? Czy lepiej nauczyc się jezdzic na biegach na jakiejs motorynce czy cosą


Cooo ty… to nie jest jakaś masakra :slight_smile: W dodatku bierzesz 50ccm więc nie ma obaw :slight_smile:
Ja nauczyłem się właśnie na enduraku 50ccm :slight_smile:

Danielson napisał:

nie ts i mtx bez problemu z tym wzrostem ;)) dt moze malutk problem :))


Przecież to wszystko to samo … a jeśli będzie problem to sobie obniży (czyt. utwardzi) amor tylni … to na prawdę dużo daje :slight_smile:
Ja mam na full podwyższony, a mój kumpel też DT 125 i ma na max zniżony … całkiem inny motocykl :slight_smile: taki malutki potulny :wink:

Ja czekałem pół roku na dobrą okazję :slight_smile: Będziesz czekał to się wkońcu doczekasz :slight_smile:

Akurat za pół roku będę miał kasę pewnie wystarczająco :slight_smile: :smiley: Jakby mi tak skapnęło ze 3 tysiące to bym Sende brał normalnie. Ale tak to pomyślimy nad tymi co proponujecie. Dzięki

za 3 bo byl tez jakas dt lub mtx lub ts bral w bdb stanie niz sende w kiepskim stanie

3000 + 1500zl jakbym sprzedal skuter = 4500…

Ja polecam allegro :smiley:

Ja polecam allegro :D


True :)

Ogólnie tak:
Na razie szukaj MTX, TS i stare DT
A jak będziesz miał więcej kasy: DT i Senda ...

Tyle ode mnie

DexterJ napisał:

160cm wiec jestem za maly



Eee... gadanie, ja(176cm wzrostu i niecałe 70kg wagi) ostatnio miałem okazję przejechać się 100km FZS 1000 i zanim wsiadłem, to myślałem, że nie dam rady(spore moto: 208kg i wymiary spore), ale jak wsiadłem i pojechałem... to bajka :D

DASZ RADÊ ;-)

Poczekaj tak do grudnia i wtedy zacznij szukać, bo wtedy zaczyna się w miarę dobry wybór(taniość przedsezonowa :mrgreen: ).

za 3 już coś fajnego kupisz :stuck_out_tongue: :

http://allegro.pl/item745536596_aprilia_rx_50_enduro_derbi_senda_sm_r_2005.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1517919