Jaki wydech i gaźnik do Sporta??

Jak najlepiej wydech i gaźnik do Cyla Malossi Sport lub Polini Sportą?? Warto przy tych celach inwestoawć w Wał MOTOFORCE [Evo-Racing]???

Mój setup:

- wario Malossi Multivar 2000
- sprzęgło Hebo N
- dzwon Stage6 WingCooler

Ps. lubie Stuncić

jak do stuntu to niskoobrotowy
myśle że wydech technigas rsII byłby odpowiedni
a gaźnik 17.5 wystaczy ale gdyby był 19-21 byłoby jeszcze lepiej
no a wału nie trzeba wymieniać i nie oplaca się lepiej kupić jakieś porządne wzmocnione łożyska

A co z wałem warto inwestować?? A który cyl będzie lepszy więcej mocy???

oba te cylindry mają około 8KM więc różnicy nie ma
a wał to jak wyżej napisałem nie opłaca się lepiej lepsze łożyska wpakować na seryjny

janica widziales kiedyś na własne gały RS II? Według mnie on za dlugi jest do stuntu. YAsuni R będzie lepszym wyborem. Ładnie ciagnie od dołu sam mam i polecam.

A wał jak nie ma luzów to zmień łozyska i gitara.

tak widziałem RSII i kumpel ma go w piaggio i bardzo ładnie lata z nim na kole

jak widac o ziemieć nie chaczy a też mogę powiedzieć że z cylem s6 sport pro bardzo ladnie się spisuje i ciągnie na koło bez problemu

Wystaje za koło i chuj… w basterze raczej by wadził.

Gural_FSO, powiem ci tak jeśli na stunty to tak:
-polini sport (ciagnie od nizszych niz małossi)
-leo zx (ciagnie chyba najnizej jeśli chodzi o sportowe i najlepszy na stunt)
-17.5 dellorto ci w zupelnosci wystarczy.
Hmm wal? po co same lozyska starcza. Sam mam podobny setup co ci napisalem tylko się rozni cylem i tłumikiem i z dysz 72 i przyduszonym stozkiem leci w pion bez problemu :slight_smile:

Ok. A jak doradzcie zeby nie kupować tego wału tylko lepsze łozyska. a gdzie takie kupić ??? Sklep z łozyskami bylea jaki czy mieloch itp??

sklep z lozyskami :slight_smile: na mielochu itd placisz za naklejke a sa takie same :slight_smile: ale wez wzmacniane :smiley:

Najlepiej teflonowe :roll:

Nie teflonowe moga się uszkodzic latwiej przy montowaniu :slight_smile:

No a dużo się róznią wyrzymałością te teflonoweź?? i ceną???

Jakby porównać łozyska skf metalowe i teflonowe to wytrzymałością się nie różnią, teoretycznie teflonowy koszyk ma za pobiedz uszkodzeniu cylindra w razi padnięcia łożyska.

Acha a cenowo duża różnicałą? i w jakich cenach takie łozyskaż

cena jest podobna może 5zł różnicy bd

troszkę więcej podajże 10-15zł … jest różnicy … czy takie czy takie weźmiesz o ile będą wzmocnione to i tak będą dobre…


dobra zamykam bo rozmowa odbiega od nazwy tematu i chyba wszystko wyjaśnionesiwy_fact