Jaki to model?

Siema!
Jestem Tu nowy i to mój pierwszy temat, więc proszę o wyrozumiałość i przeniesienie jeżeli to jest zły dział :wink:

A więc pytanie brzmi:
Co to za maszyna na Tym filmiku? Marka, model :wink:
Chodzi Mi o srebrny motocykl który przewija się kilka razy
m.in. w 0:49 robi slalom :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=uzl8GVyaIFM

z góry dziękuję i Pozdrawiam!

Prawdopodobnie standard w szkołach czyli Honda CBF 250

a nie jest to czasem ybr 250 ?? fajny sprzęcior tylko drogi ( robiłem na tym prawko)

Cholera albo to YBR ?
Nie pamiętam już teraz co tam było, a wyglądają baardzo podobnie :slight_smile:

Honda CBF 250 na 100% :wink:

[ Dodano: 15-02-2012, 23:39 ]
Dla niewiernych: felgi, kształt owiewek, rama, zegary, SILNIK, wydech przemawiają za CBF :wink:

cbf 250

ybr 250

Bardzo podobne motocykle. Roznia się tym plastikiem pod bakiem (wytloczeniem) ktore zdradza ze to jednak cbf pod siedzeniem maja inne wytloczenie no i beben ma z tylu cbf a ybr ma tarcze a na filmiku w 50 sekundzie widac ze beben. I ostatnie co mnie utwierdzilo tylko ze tam na filmiku zegary koncza się z 1-2cm przd koncem lampy a w ybr koncza się rowno z lampa :wink: porownajcie 2 obrazki ze soba bardzo mało roznic same szczegoly ale jak do filmiku to widac ze to cbf. I tymze postem moglbym juz zamknac temat ;] Sory ze taki odkop ale nikt nie dal fot do porownania wiec ktos musial ;]

Wymieniając różnice zacząłbyś od felg i ramy, bo to koronne argumenty :wink:

dywer , chyba wiesz co zamierzam powiedzieć :slight_smile:

wrona, sam dobrze wiesz, że wymienione przez mnie elementy są najbardziej rzucającymi się :wink:

sory niestety filmik ogladalem na 360 i nie widzialem nawet felg tylko prawie ze sam obrys moto i dlatego stwierdzilem ze to cbf ;]

Danielson napisał:

ogladalem na 360



na czymś

taka jakość - 360p :slight_smile:

:smiley:

ziomek nie kop !!!

i to jeszcze tak rozbudowanym komentarzem o_O