Jaki skuter do 5000 zł??

Kupuj moj za 2900

Kup najlepiej serie zablokowana
Odblokowac nie problem a tuningowane z reguly dojebane

Moj kolega zajechana dt sprzedał jako zablokowana. 125ccm ledwo 90 szła

Witam,znowu mam pytanie :stuck_out_tongue: znalazłem ten motorek bardzo się spodobał i też plus ten że jest on tylko 10 km ode mnie wiec spokojnie mogę jechać kiedy chce :wink: ale oceńcie sami http://allegro.pl/dt-50-rieju-derbi-cpi-xp6-sx-rx-sm-senda-yamaha-i1405481306.html

Powiem ci jedno. Nie napalaj się, bo to najgorsze co może być. Jak będzie ok to możesz go kupić, ale jak nie, to wcale nie musisz. Znajdziesz inny jeżeli przy oglądaniu ten nie będzie ci odpowiadał. Znasz moze kogoś kto się zna na motocyklach?

mój kuzyn się zna w miarę :slight_smile:

To weź go ze sobą. Jesli się trochę zna, a to ma być twoje pierwsze moto, to na pewno ci coś doradzi.

no racje zawsze lepiej mieć kogoś kto się zna przy sobie,jak będę miał czas to jeszcze w tym tygodniu pojadę zobaczyć i napisze co i jak :wink:

http://www.jednoslad.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=107:kupujemy-uaiywany-skuter&catid=13&Itemid=19

Możesz to poczytać.

Dzięki :slight_smile:

Kowal dobrze mówi - nie napalaj się.
Powtarzałem to już multum razy, wielu ludziom powiem i Tobie: ja z kasą w biurku na odpowiednią okazję czekałem pół roku i powiem Ci szczerze - opłaciło się :slight_smile:

W tamtym ostatnim Derbiku coś mi się nie widzi - sam nawet nie wiem co.
Pierw wkurzyło mnie, że walnął w tytule aukcji wszystkie dostępne nazwy, a co do samego moto to niby sportowy wydech, a leci 80km/h. Jeśli licznikowe to słabo bo po zmianie wydechu te sprzęty pod 100 dochodzą a i nawet powyżej :slight_smile:
Co do stanu dopatrzyłem się tylko braku osłonki na kolanko (dyfuzor - wydech)

Ja czekałem 18 minut ;p i jestem bardzo zadwolony , dodam że jeździłem ze 3 dni oglądałem NSR i MITO plujące olejem z tłumika jak stare e36 pod miasteczkowego gangstera i przypadkiem trafiłem na RS oglądając piękne mito , tam miałem dopiero dylemat oba na prawdę piękne sprzęty , ostatecznie postawilem na rocznik bo w tej samej cenie oba były . Zyczę udanego zakupu , pozdrawiam .

ziolusRS napisał:

plujące olejem z tłumika jak stare e36 pod miasteczkowego gangstera



nie obrażaj mnie :cry: ...

Ja bym nie brał tej drugiej sendy za tą kasę. nie oszukujmy się ma już 8 lat, a poza tym to stary model plus jeszcze dochodzą koszty rejestracji... Dla porównania ja 3 lata temu kupiłem 4 letnie Rieju SMX z 2004 za tą samą kasę tylko, że zarejestrowane itd. ;).

co do wzrostu ja mam 194cm i na bosterze śmigam nawet w dwie osoby i jest dobrze :stuck_out_tongue:

Chłopie ! do NBA ! ;p Ja mam 186 i mi w sam raz na RS :wink:

ziolusRS napisał:

Chłopie ! do NBA !



haha :D

nie wiem czy na prawdę jest sens wydawania aż 5000zł na skuter. Szkoda ! Słuchaj dobrym przykładem taniego i dobrego skutera jest Piaggio Nrg Mc3 … silnik jest ten sam co w runnerze ale osiągi lepsze bo jest lżejszy :slight_smile: Ja mam ten skuter 1,5 roku zrobiłem ok. 4tyś km i jestem zadowolony :slight_smile: mój jest pod delikatnym tuningu i jedzie ok. 90km/h realne :wink:

kondzio - już go przekonaliśmy na dobrą stronę mocy - bierze biegówke :smiley:

TO NIE GIEŁDA

Ja czekałem na okazje pół roku na początku tylko skuter i skuter a koledzy ciagle mnie namawiali na biegówkę gdy juz zdecydowałem się kupić biegówkę miałem okazje kupić piękną apke ale mój starszy powiedział ze mam się nie napalać i czekać na okazje, dodał jeszcze ze motorka z takim przebiegem mi nie kupi ani takiego starego wiec ja troszkę załamany ale za pare dni wypatrzył sliczna gpr-ke za 4tysię z 08r. Odrazu po nia jechałem i powiem Ci ze czasem warto poczekać :wink: A skuterka bym nie kupił juz nigdy, stanowczo jestem za biegówką :stuck_out_tongue: Ale itak zrobisz jak będziesz uważać