Jaki kask na crossa/enduro do ok 350 zł

Witam poszukuje dobrego kasku na crossa 50ccm najlepiej jakby ktoś podesłał jeszcze gogle, jak coś nie jeżdże jakoś ekztremalnie tylko po polach czasami wyskocze tu i tam .

no bez przesady, masz internet i kasku nie umiesz znaleźć (pomijam że i tak kask to najlepiej przymierzyć)
http://allegro.pl/czesci-i-akcesoria-motocyklowe-kaski-256717?id=256717&order=m&string=kask+enduro&bmatch=base-relevance-floki-5-aut-1-1-1025
kaski LS2 sa już całkiem przyzwoite
.
a tu podsyłam google: www.google.pl

Przynajmniej zaczyna temat z dobrej strony. Napisał że szuka KASKU do kwoty 350zł a nie jak wielu pseudoKASKU za 35zł.
A kask jak wombat napisał trzeba przymierzyć. Głowy są różne i kaski różnie przylegają. To nie czapka w rozmiarze uniwersal.

eadem napisał:

Przynajmniej zaczyna temat z dobrej strony. Napisał że szuka KASKU do kwoty 350zł a nie jak wielu pseudoKASKU za 35zł.
A kask jak wombat napisał trzeba przymierzyć. Głowy są różne i kaski różnie przylegają. To nie czapka w rozmiarze uniwersal.

Wiem o tym że trzeba przgmierzać ale chciałem się dopytać bo będzie to mój pierwszy :d @edit chodzilo mi bardziej model / firma której można zaufać

Modeli dużo, trzeba określić budżet na ten zakup. Można zaufać za 300,- albo za 3.000,-

określił się w temacie. nawet sensownie.

fakt. mea culpa. Nie spodziewałem się w temacie... :-)