Jaki filter do Matrix 50 ?

Witam mam takie pytanie do posiadaczy Keeway matrix .
Czy filter stozkowy - http://www.allegro.pl/item1089738075_filtr_stozkowy_gabka_38mm_32mm_28mm_skuter_tuning.html
Bedzie pasowac ?bez zastrzezen ?

jeśli Twoje wejście na filter w gaźniku ma 38mm to będzie pasować na bank!! Głupi temat…

Tylko pamiętaj żeby dać większą dyszę w gaźniku…

oryginalny jest dobry xP nie wiem po co chcesz zmieniać :smiley:

Bedzie pasowac ?bez zastrzezen ?


Tak, będzie pasować ;-)

w keeway wejście jest z tego co pamiętam 35mm, ale guma to się ściśnie trochę.
Jak nie masz w keeway żadnego tuningu albo przynajmniej cylindra 70ccm z półki racing czyli np. stage6 racing itd to nie zakładaj stożka.
Seryjny filtr duuuuuuuużo lepiej filtruje powietrze niż najlepszy stożek, skuter mniej pali bo mniejsza dysza wystarcza a na dynamice ja jak miałem 70ccm sporta i full tun między stozkiem a serią filtrem nie zauważyłem jakiejś znacznej różnicy, także nawet do sportowych 70 stożek jest niepotrzebny.

nie zakladaj stozka … stozek Twoj wróg !!!

Okej . Dzięki za odpowiedzi . Pozdro :wink:

Dokładnie. Gdzie do serii stożek ?. Nie ma sensu. Zostaw sobie te 40 zł zainwestuj w coś innego :smiley: np. świecące wentylki hehe :smiley:

kondzio94 napisał:

Dokładnie. Gdzie do serii stożek ?. Nie ma sensu. Zostaw sobie te 40 zł zainwestuj w coś innego :D np. świecące wentylki hehe :D


te wentylki to nie najlepszy pomysł xd wgl 40zł na takie coś O_O po 2zł max one chodza ;d

Kurczak debilu :smiley: On to powiedział dla jaj :stuck_out_tongue: Ironia ! :slight_smile: