jaka honde wybrac vt750-??? pomozcie plisss

witam wszystkich forumowiczow. Pawel mam na imie , mieszkam pod krakowe. Jestem poczatkujacym motocyklita ( tzn mialem w swoim zyciu juz chyba wsyztskie polskie i czesko-slowackie maszyny) Intereseuje się zakupem hondy shadow vt750. Czy mogę was prosic forumowicze o pomoc, tzn proszę mi mniejwięcej wytlumaczyc, doradzic: jaka honde shadow, jaka pojemnosc, wersje amerykanska czy nie ( wiem tylko ze amerykanska jest mocniejsza 85km). i ogolnie co i jak z dostępnością części ewentualnie. z gory dziekuje za odp. pozdrawiam wszystkich

Moj starszy ma Shadowa c2 spirit 750 08r z usa i normalnie serwisuje w autoryzowanym serwisie hondy i nie ma problemów z częściami jakby coś, u nich wszystko można zamówić. Co do tego że jest mocniejsza to myśle ze to jednak nie prawda. 85KM to może mieć 1300.

zapomniałem dodac, ze dysponuje niewielkim zasdobem pienieznym, i interesuje mnie rocznik 1984 - 85

Czy na pewno chcesz kupić shadowałNapisałeś zapytanie o moc, która w tym motocyklu nie jest duża i nie o to w tym rodzaju motocykli chodzi. Przemyśl wybór(obecny nie jest zły), żebyś potem się nie zawiódł :wink:
A teraz co do motocykla: sprzęt dobry, mało awaryjny, dobry do dłuższych wypadów, wygodny :slight_smile: Z serwisowaniem nie będzie problemu. Jak będziesz dbał(wymiana olei, ogólna czystość), to posłuży ci długo bez awarii :wink:

Zawsze byłem fanem shadowów, zarówno 500 jak i 750 :smiley:
Sam mam Hondę i nie stwarza problemów, więc shadow jako v-ka też nie powinna za wiele takich tworzyć :smiley: