Jaka Blokada

Witam zamierzam kupić blokade do Keewaya tylko nie wiem jaką czy blokade tłoka Buzzeti czy tą co się zakłada na wario która lepsza? O tej pierwszej czytałem że kolesiowi pękł cylinder :-/

Ja korzystam z blokady tłoka buzetti i jest wszystko wporządku, wkońcu nie rozkręasz waria codziennie.

nie musisz kupować Ja do mojego f-acta sam zrobiłem, zgadzam się od blokad tłoka potrafił tłoki pękać LINK

Ja uzywalem blokady tloka juz lacznie w 8 skuterach i jak na razie kazdy z nich jezdzi i chodzi bez zarzutow. Po prostu nie można jej mocno wkrecac.

a jak masz wariator dojebany to coś? Nie pęknie?? Te tłoki w skuterach nie są tak wytrzymały jak się niektórym wydaje!!

siwy_fact napisał:

a jak masz wariator dojebany to coś?

To trzeba delikatnie odkręcać/dokręcać :roll: Ja też uzywam blokady tłoka. Używałem kilkakrotnie buzetti. Ale wydaje mi się, że nie wart jest tej ceny.

Shakin napisał:

To trzeba delikatnie odkręcać/dokręcać :roll:

Tylko weźmy pod uwagą że tam są gigantyczne prędkości obrotowe i jedna śrubka może rozjebać cały silnik!!

Ok, ale nie wszystko na chama! Będziesz dokręcał za mocno to moze ci gwint pójść. Nie ma jakiegoś złotego środka

Shakin napisał:

Nie ma jakiegoś złotego środka

Na dokrecanie można uzyć Loctite 243 :P, przynjamniej się nie odkręci ;]. A co do blokady nie mam doświadczenia z ładną, wolałem przeznaczyć fundusze na narzedzia które sa bardziej przydatne. Jak np. klucz pneumatyczny.

siemka mam pytanie wie ktoś gdzie są blokady w skuterxe Longija L J50QT-K EXACTKY 50 jak tak to proszę o napisanie z góry dziękuje pozdro dla wszystkich




jest temat o blokadach w podklejonych. warn /siwy_fact