Jak zrobić gasboxa?

aha więc lepiej tak nie robić bo można sobie króciec zepsuć :smiley: więc zostawię u siebie tak jak jest czyli pod podciśnienie :slight_smile:

Hmm troszkę tego nie rozumiem, jakbym chciał to podłączyć do mojej RS-ki Tuono to jak to ma być? Od wężyka idącego z baku przy króćcu do gaźiora daję trójnik i podpinam i gasboxa i gaźnik? Bo ja to tak zrozumiałem :lol:

do wężyka od podciśnienia musisz to podłączyć, gdzieś wstawiasz trójnik dajesz gasboxa i do gaźnika.

Nie pamiętam jak jest w RS ale tam masz chy6ba manualny kranik i nie masz wyprowadzonego podciśnienia, więc gazbox podpinasz bezpośrednio do króćca. Jak się myle to poprawcie bo już nie pamiętam jak tam było.

no sprawdźiłem :smiley: Działa… aż butelki potem nie znalazłem :lol: chyba za słabo przymocowałem he he

jeśli mi się uda to nie długo zrobie poradnik jak zrobić gazboxa a’la malossi :slight_smile:
tylko skąd ja mam wziąśc sprężynę którą wsadze do środka ?
Poodpowiedzcie :slight_smile:

długopis może ?? :mrgreen:

myślałem o sprężynie z zawieszenia z ogara 205
co myślicie ?

a ta sprężyna nie będzie za twarda to przecież ma się zaciskać i wsysać paliwo :roll:

pamiętam jak byłem mały to rozebrałem pistolet na kulki z odpustu i tam była taka kilku centymetrowa sprężyna. Może ona by się nadawała :mrgreen:

maciekkolo, i to jest zajebiaszcza myśl :stuck_out_tongue:

to w tym tyg postaram się zrobić ten poradnik :slight_smile: