Jak wysłac moto??

Siemanko,

Mam komarka w częściach w garażu i mam zamiar go pomalować i złożyć :smiley:

I chcem go opchnąć na allegro… tylko… jeśli bym dał opcję wysyłka kurierska to bym szybciej znalazł kupca :smiley:

I teraz mam pytania :

1. Ile kosztuje wysyłka tego romecika powiedzmy DHL-em??

2. Czy trza go jakoś zabezpieczyć przed oddaniem go do kuriera ( jakiś kartony albo coś?) ??

pozdro

p.s. jeśli napisałem w złym dziale to proszę o przeniesienie :wink:

tam masz w jedym podpunkcie pakowanie wysyłek, cenniki i takei tam, poczytaj.

http://www.dhl.com.pl/publish/pl/pl/Informacje/Cenniki_uslug.high.html

Kurewsko drogo i sam musisz całość zapakować… Nie opłaca się…
Jak ktoś mieszka w promieniu 100km, to bezie wolał przyjechać. Jak ktoś mieszka dalej, to cena go odstraszy…

cena komara 500 a przesyłki 100zł :mrgreen: na paletę kartonami obłożysz zakleisz taśmą i folia na to :mrgreen:

Musi być na palecie, koszt 200-300zł z tego co się dowiadywałem kiedyś :stuck_out_tongue: Nie opłaca się

jasiu skad taka cenę wytzrasnałes za komara :shock: musiałby byc naprawde w idealnym stanie i orginale

kiedyś jak chciałem moto ściągnąć zza Wawy, to specjalną naczepą do przewozu motorów 300zł chcieli, nie pamiętam jaka firma, ale któraś z tych znanych.

wiecie komar 1 własciciel nie miał nigdy szlifu na cylu :smiley: nie wiem moze 300 dostane :d

bedze ładnie pomalowany… zrobie moze polerkę :smiley:

Kiedyś patrzyłem, to wysyłka do Wa-wy(100km) kosztówałaby ok. 350zł :shock: A wynajęty po niekorzystnej cenie będzie kosztował ok. 250zł… więc sprawa oczywista, tylko desperaci kupują sprzęty z przesyłką… :wink:

sebek, tak szczeliłem :stuck_out_tongue:

Po 1. Wgl się nie opyla .
Po 2. DHL nie polecam. Dla mnie to Shit.
Po 3. Ktoś kto ma 100-200 km i na paliwo wyda te 50-60 zł to woli przyjechać: )

kondzio94, a znajdź mi odważnego co bedze chciał przejechać komarem 200km ?? :smiley:

krzysiek508, aleś Ty czasem jest niedociumrany xD
Na nogach chyba nie przyjdzie po komarka 200km? komarek to małę gówno to do auta wejdzie albo na lawete -.- myślisz ze jak ludzie moto kupują to po zakupie od kolesia od razu na nie wsiadają i jadą do domu nim?

no jak sprzedawałem innego komarka to koles 20 km odemnie przyjechał squtem (quantumem) i pojechał komarkiem s powrotem a ojciec tym zipem :smiley:

Mafioz napisał:

krzysiek508, aleś Ty czasem jest niedociumrany xD



no to tez mnie poprawiajcie :smiley:

Załóżmy, że ktoś zechce od Ciebie kupić komarka i będzie chciał, żeby mu go wysłać. Ty będziesz musiał rozłożyć go i zapakować w pudła lub będziesz musiał kupić paletę i przymocować go do niej(i odczepić wszystko, co wystaje poza paletę, całość zabezpieczyć folią bąbelkową i kartonami) i załadować to na samochód firmy kurierskiej(w ich punkcie lub u siebie pod domem). Dużo roboty, dużo komplikacji, nie warto :slight_smile:

Dużo roboty, dużo komplikacji, nie warto


Chyba że taki kowalski zapłaci za kuriera 300zł, za palete, koszty pakowania +100zł za robote przy pakowaniu xD

kondzio94, a znajdź mi odważnego co bedze chciał przejechać komarem 200km ?? :D

Samochod + przyczepka = ?

zesta się nie znacie :wink: 150zl dalem kiedys za wyslanie pizdzika :wink: dalem na palete przytwierdzilem obity dechami i pizda :slight_smile:

a jaką firmą wysyłąłesą?

Siódemka. Zapakowalem i przyjechali wzieli wypelnilem list i po klopocie. Najlepiej zadzwon do nich i dowiedz się jak ma byc zabezpieczony sprzet :wink: bo moze wystarczy ze na palete dasz i przymoujesz tyle zeby nie musieli dawac rekoma tylko widlakiem zeby zaladowali :wink: