Jak wykonać BAD LOOK z żywicy i maty szklanej ...

Ja sądzę, że nie… Patrz:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c7ecf9524489b5b.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44385325cd513810.html

:sunglasses:

Spid fajnie wygląda z badem najlepiej II sięprezentuje szczegulnie gdy zasłania lampe z wszystkich stron ja bym zroibił na twoim miejscu kozacka sprawa :d

a mi jakoś średnio pasuje ten bad w speedzie, ale to tylko moje zdanie, rzecz gustu

Mi się nawet podoba ten bad look :wink: Zrobiłbym taki gdybym miał Speeda :stuck_out_tongue:

a ja powiem szczerze ze zrobił bym takiego bada ALE…wyciął bym z tego takie jakby ząbki bo tak to jest tylko zwężenie lampy i praktycznie nie daje to takiego efektu jak w innych skutach. bo to praktycznie samo w sobie ma już jakby bada

a maie mozy pomysły na bada w keewayu f-actcie ja mam jeden ale moze wy macie jeszcze jakieś :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Keeway/Focus,50/1181
Na 3 zdjęciu widać brewkę :stuck_out_tongue:
Mi się średnio ta brewka podoba, gdyby gość tylko lampę brewką przedzielił jakby na 2 osobne czyli ten pasek na środku dał tylko, a z boku te końcówki lampy zostawił nie zakryte to by ładniej było.

to nie jest badlokk :frowning: chyba ja się muszę wziosc się za bada i zrobie cos na wypasię :slight_smile:

Witam a będą pasować brewki to tego ? jak tak to machnijcie na paincie jak je dać :slight_smile: ewentualnie jakieś dodatkowe wloty powietrza czy coś :slight_smile:
Byłbym wdzięczny :slight_smile:



Lusterek tych już niema i tego srebrnego “klosza”
W przyszłości chce dać jakieś żarówki samochodowe :slight_smile: niebieskie-białe :slight_smile:

Daj foto bez włączonych świateł, będzie lepiej.

Jest fota druga bez świateł ale dam jeszcze jedna:)


Te klosze są lekko wypukle ale nie będzie problemu z nimi raczej :slight_smile:

Coś takiego?

o ku**wa :slight_smile: hehe fajnie to wygląda ale nie wiem czy zauważyłeś tam zostało zasłonięte te żaróweczki :slight_smile: Wezmę szara taśmę i zobaczę jak to w realu wygląda;) a jakieś wloty powietrza coś proponujesz;>

Ja bym tu widział coś takiego:

Tak żeby był podobny do tego plastiku w chromie :slight_smile: ładnie to będzie pasować wg. mnie

No tez prawda:) Czyli takie coś będzie :evil: Ja to wycięcie bym robił troszkę większe:)

Te żaróweczki to tylko postojówki będą zasłonięte.

Nie postojówki:) to sa jak to nazwać światła do jazdy w słoneczny dzień hehe. postojówki działają bez włączonego silnika. a postojowi będę robił domowym sposobem

To są postojówki, bo innych żaróweczek nie widzę, a zdarzają się tacy co na postojówkach śmigają. Za to jest chyba 500zł mandatu. Bo jest to traktowane jako jazda bez świateł.

Shiliat, pierdo.l swiatla zrob bada po maxie będzie zajebiscie w nim wyglądac… ja bym dal az do tego dolnego rantu taki zajebisty by byl :=)

To nie są postojowi tylko pozycyjne:) i ja na nich śmigam albo bez i policja jakoś nie reaguje nawet straż miećjska bez świateł jeździ skuterami zauważyłem. to wcięcie bym musiał zrobić trochę większe żeby nie było tak pusto :slight_smile: myślałem o takich bad lookach jak są w NFS :evil: