Jak trafiłeś do Skuterowo?

rogalov wrote:

Ja trefiłem gdyż wujek Google mi ją polecił. Jedyne co bym się czepiał to mała liczba osób udzielających się na forum max 4. Proponuje żebyście założyli współprace z innymi stronami i byś cie się wymienili bannerami (przeważnie to daje +20 membersów gdzie 5 jest czynnych).
Pozdrawiam
Rogal

Miej jednak na względzie, że Skuterowo.com istnieje od 1 Marca:)

Wujek google oczywiście xD Szukałem forum o skuterach.

Mnie pomógł trafić tutaj wujek G :o

Szukałem informacji o 4T :)

Ja jestem tu bo paczka ze s.net się tu przeniosła :mrgreen:
Nie ogarniam ogólnie funkcji i podziału tematów na razie ^^

Za ludźmi z s.net ;D

Exodus jak za Mojżeszem. ;>

Trafiłam z reklamy w google, ale dopiero teraz się zarejestrowałam i żałuję, bo widzę, że fajne z Was chłopaki i dziewczyny:)

Cmoki:)

"Wybaczamy, ale pamiętamy" to że się tak późno zarejestrowałaś;p

a przede wszystkim Witamy! ;D

Och dziękuję. Jacku, ale ty tutaj jesteś intensywny. 1102 posty ;D
No tak czy siak cieszę się, że jestem członkiniom, jakkolwiek to brzmi :D

"jesteś intesensywny"- to określenie mi się bardzo spodobało;p dziękuje!

No fajna stronka nie ma samych dzieciaków po 16 lat

qazwsxedc wrote:

"jesteś intesensywny"- to określenie mi się bardzo spodobało;p dziękuje!

Proszę bardzo:D

trafilem tutaj przez czysty przypadek:D

Ja trafiłem przypadkowo.Szukałem artykułów o skuterach i wpadłem na tą stronę.Bardzo fajna strona.Pozdrawiam.

Trafiłem tu chyba z wyszukiwarki,coś szukałem o skuterach :D

Ja szukałem informacji na temat mojej Inki przed kupnem i jedną z pierwszych wyświetlonych stron było właśnie Skuterowo.
Nie żałuję, że tu trafiłem, dostałem wiele cennych informacji od osób, które wiedzą o czym piszą. Dużo mi to pomogło.
Portali typu Skutery.net i innych nie znam w ogóle.

Witam.Mam na imię Monika i trafiłam tu przypadkiem jakieś 2 miesiące temu.Od tego czasu zaglądam tu bardzo często i bardzo mi się u Was podoba:) Pozdrawiam.

A ja na jakimś temacie na skutery.net komuś wygarnąłem coś i skomentowałem niewłaściwie stronkę :D I przy okazji zapytałem, gdzie wszyscy dobrzy userzy się podziali-dostałem link na skutery-info i tutaj.Tej pierwszej stronki nie lubię, więc dałem tutaj :D I jest git :)

Witam.
Ja trafiłem szukając coś na temat swojego pierwszego skutera. Oczywiście przed kupnem:) Szukałem informacji i na tej stronie znalazłem test tego skutera :) Nie wazelinując dzięki temu testowi zdecydowałem się na swój pierwszy skuter. I tak już zostałem. Nie żałuję.

Pozdrawiam

Ja czytałem skrupulatnie OT śląskie na skutery.net i tam bodajże Wikir powiedział o stronce, że nowa cały czas aktualizują, aktualności, arty i przyszedłem tu, tam już mi się całkiem nie podobało