Jak sprawdzic zawartosc wody w paliwie?

siemano. mam problem ze skuterem i zastanawiam się jak sprawdźic, czy w paliwie znajduje się wodaż :smiley:

Wypompowac trochę paliwa z baku i go podpalic? :stuck_out_tongue:

A co, nie pali Jeżeli np woda by z chłodzenia była to zobacz na świecy ;] a w baku to po prostu weź wężyk i wypuść trochę do jakiegoś pudełka i będzie widać ;p

Tuningowiec, ma racje :stuck_out_tongue:
spuść do jakiejś butelki lub czegoś przeźroczystego ale SUCHEGO trochę paliwa z baku poczekaj chwile i woda od paliwa powinna się oddzielić i będzie widać ;p

A no to dobrze, tak myslalem ze paliwo ma inna gestosc od wody;p dzieki za info zaraz obczaje co i jak

nie jestem pewien czy woda utrzymuje się na powierzchni czy na samym dnie … ale zawsze warto spuścić wszystko z baku

Woda na dnie, bo jest cięższa.

No właśnie chyba tak zrobie i kupie nowa wahe bo cos mi się wydaje ze ta jest do dupy i dlatego mi nie pali…

przeplucz zbiornik paliwa (paliwem) i będzie ok :slight_smile:

Ok.
A tak zeby nie robic śmietnika to jaka kupić swiece do mojej apki? silnik p/g oczywiscie.

ngk br8 chyba hs zalezy czy krotki czy dlugi gwint :slight_smile:

Okazalo się ze byla to woda. i bylo jej tyle ze zalewalo mi iskre, a wszedzie w silniku byla woda;/ na szczescie osuszylem to jakos, za pomoca suszarki i szmatki, skrecilem i dziala. uf
kupujcie benzyne tylko u sprawdzonych sprzedawcow.