Jak poprawić start i prędkośc maks.?

Siemka.
Dzisiaj kupiłem sobie suzuki katanę 50cc z 2005r. Katana naprawdę ładnie się prezentuje, ale nie o tym chciał napisać.
Suzuki leci na czas obecny 70km/h, czy da się, aby leciała około 90km/h? Jeśli tak, to jak to zrobić?
Katanka ma ściągnięte wszystkie blokady poza blokadą na tłumiku. Kolega mi mówił, ze jak chce, aby leciała 90- to muszę kupić sportowy tłumik i filter stożkowy, aby miała lepszego kopa na starcie, czy to prawda?
Prosiłbym was bardzo o radę.

Katany są blokowane na przełożeniach. Jak chcesz to mam nowe przełożenia malossi mhr do katany. Podbij na gg. 290 29 22

slowriner napisał:

filter stożkowy, aby miała lepszego kopa na starcie, czy to prawda?



taaak
stożek to podstawa tuningu :lol: :lol: :lol:

a tak powaznie , to tak katana się blokowanana przełożeniach

i albo ostro przekłamuje ci licznik albo nie masz tej blokady na wydechu , bo 70 to powinien poleciec w 100% rozblokowany to raz a dwa blokada na wydechu to najmocniejsza blokada

No jak kupowałem to kolęś mówił, że rozblokowana tylko na wydechu jest jeszcze blokada.
I nie wiem czy kupować nowy tłumik czy nie. Co doradzacie?

zobacz czy jest kicha na wydechu , taki kutaasek , wystający z wydechu niedaleko cyla

Okey zobaczę jutro. A jak będzie to co to będzie oznaczało? Że jest blokadaż:D

taaak i trzeba to upierddolić , i zaspawać dziure po tym

I jaki da to efekt Ile mnie więcej wtedy maksymalnie polecić

nie wiem kurrrwa , ale jeżeli ta blokada tam jest to na pewno po jej zdjeciu odczuejsz róznice

No wielkie dzięki za pomoc.

[ Dodano: 14-09-2011, 19:37 ]
Mam do was pytanko, otóż planuję zrobić taki fezowy tuning mojej katanki, chce kupić cylinder 70 cc, tłok, wał, wariator, sprzęgło. Czy moglibyście podać mi te produkty na allegro, w dobrej jakości, ale i w przystępnej cenie.;d
Prosiłbym bardzo;d