Jak podrasować mojego vaporka 4T ?

Ryglos napisał:
<br / Z ładowania większego cylindra mogą być komplikacje, ponieważ wtedy to jest już motocykl i np. podczas wypadku, niezależnie czyja wina, to i tak będzie twoja bo nie masz uprawnień,

Takie same konsekwencje są gdy Ci się coś takiego przydarzy nawet na odblokowanym skuterze.

Kapuchon, tak, ale raczej nie sprawdzają na skuterze po wypadku, czy miałeś blokady. A cylinder to jest część i po prostu widać, że jest większy.

Ty może widzisz... Pies niekoniecznie bo się najzwyczajniej nie zna...

Nie przesadzajcie znowu że zabierają skuter do badania technicznego,chyba musiałby być jakiś ofiara śmiertelną według mnie. Komu by się chciało zabierać skuterek żeby sprawdzać jaki cylinder itd..

Pamietaj ze tuning z czasem konczy sie smiercią .Wiem co o tym i powrociłem do 49ccm .Skonczyły sie problemy z psuciem
Przebieg 41200km

adminskutery... napisał:

Pamietaj ze tuning z czasem konczy sie smiercią .Wiem co o tym i powrociłem do 49ccm .Skonczyły sie problemy z psuciem
Przebieg 41200km

Co wiesz o tym... wróciłeś z zaświatów? :D Tym tokiem myślenia, to chodzenie po ulicy też się może skończyć śmiercią ;) Ktoś, kto tuninguje zdaje sobie sprawę, że to się wiąże z większym zużyciem części.
BTW Co Ty klecha jesteś i po kolędzie skutem jeździsz?

Co do tuningu lepiej kupić silnik 125 np. od hondy pantheon 125