Jak odblokować Inca Sprint 4T?

Hej. Tuleja blokuje bardzo skutecznie. Sam nie wiem jak ją zdjąć. Podejrzewam, że to proste, ale mimo to podjechałbym do service

To jest chyba to: http://foto.scigacz.pl/gallery/skutery/Blokady_w_skuterach/_Ograniczajaca_tuleja_wariatora.jpg :o

Wystarczy tylko ściągnąć, ale trzeba uważać :-)

Blokada tulejka - to nic innego jak dodatkowa podkładka pod ową tuleją między talerzami wariatora,więc trzeba zdejmować wariator i ją wyjąć dla mnie to 15min roboty xD

A przy zmianie CDI polecam odrazu wyjęcie tej podkładki wtedy będzie w 100% odblokowany - sam moduł cdi prawie nic nie da bo bedzie wchodził na wysokie obroty ale pasek napędowy nie będzie wchodził głęboko w talerze srzęgła.

Jak by ktoś miał jakieś problemy z blokadami to pisać na priv -
gg 1226583, Od 4 lat jeżdze chińszczyzną więc mam wielkie doświadczenie

Dzieki za odpowiedź. "Skiti" jeszcze na gwarancji więc zobaczę co powiedzą w serwisie. Jak odblokują i nie stracę gwarancji to to zrobię, bo 47 km na godz jest troche męczące :( Pozdrawiam

Witam wszystkich... Znalazłem to forum jako jedyne sensowne :)
Przymierzam się do zakupu Inca Street 50ccm bo mam jedynie 3000tyś na ten cel a chciałbym kupić skutera większego... Poradzicie czy wybór jest dobry a może za takie pieniądze na 13" kupie coś lepszego?

Dzięki za odp Pozdrawiam

Ja bym polecal cos ze stajni uzywanych skuterow.

To, jak INCA przyklada sie do skladania skuterow widac doskonale na przykladzie skutera WODZA .

Musisz miec koniecznie kola 13' ?.
12' w zupelnosci wystarczaja.
Ja mialem jeden skuter na gumie 13' , a teraz mam na 12' i szczerze nie widze zbyt duzej roznicy .

Patrykk jestem zwolennikiem nowości a nie śmiganych używanych a i koniecznie to nie musi być 13"... 12" powinno wystarczyć (masz jakieś propozycje z nowych w tej kasie?),,, A co sądzicie o tym:

http://moto.allegro.pl/item1138869541_duzy_rat99zl_skutery_wroclaw_ul_armikrajowej_51.html

lub jak wcześniej pisałem inca street

http://moto.allegro.pl/item1137826482_duzy_skuter_inca_street_raciborz_kedzierzyn_k.html

ale jednak o rade proszę was bo to będzie mój pierwszy skuter... Zawsze śmigałem autem a skuter to na rybki i na dziewczynki :):):)

Pozdrawiam

WODZU a jak miałbyś teraz kupić skuta to kupiłbyś ince ??

:):):)

andresoczko wrote:....
WODZU a jak miałbyś teraz kupić skuta to kupiłbyś ince ??
:):):)

Witam.
Jakbym teraz miał kupić.... Narazie nie kupię bo mam Streetkę. Może mam pecha ale każdy użytkownik tego skuterka ma większe lub mniejsze problemy. Nie poddam się i będę z nią do końca :) Skuterek jest duży to dla mnie plus. Mam nadzieje że do końca tego sezonu wytrzyma:) i w przyszłym też będę na niej śmigał.

Jako że mam możliwość korzystania z tego modelu skutera napewno następny nie będzie ze stajni Inca. Zapewne też będzie duży aby przy mojej wadze i wzroście spokojnie hulać. Dla ciekawskich następny skuterek jaki chciałbym mieć to coś ze stajni Kymco lub Sym.

Pozdrawiam

p.s.
do dyskusji na temat Streetki zapraszam do tego tematu:
http://www.skuterowo.com/forums/topic/inca-street-50-2t-pierwsze-wrazenia/page/5#post-7772

Jak będziesz chciał duży to Kymco ;)
Nie widziałem dużych Symów w 50-kach. No chyba, że będziesz robił kat.A :D

Bet&Win lub new dink, taki jak ma Leszek, byłby dla Ciebie idealny;)

S9 tez by spokojnie dalo rade :P

Witam ponownie i na chwilę wracam do tematu 8) Sprint już odblokowany nowy moduł, tulejka zdjęta i rolki chyba też nowe. Wszystko w serwisie i za 150 pln, nie straciłem gwarancji :) Osiągi poprawiły się dość znacznie, ale mam wrażenie że silnik pracuje troche inaczej. Warto było. Pozdrawiam

siema mam ince sprint sciagnelem blok z wario i teraz zmeinilem modul:D 78 z wiatrem w plecy jak myslicie jezeli zmeinie wario na http://allegro.pl/item1152528370_wariator_sportowy_4t_tuning_skuter_promocja.html to o ile szybciej moze leciec? ewentualnie dusze moge zmeinic i filtr paliwa jak byscie b yli tak mili i powiedzili na jaki filtr i jaka dysze4 i czy ten wario dobry jest z gory dziekuje

Jak pojedziesz nim powyżej 80, prawdopodobnie ci się wszystkie śruby poodkręcają :mrgreen: Filtr paliwa przeczysc, ja jescze sciagnietej blokady nie mam (czekam na klucz do wario :D ), "dmuchłem" w niego i wcześniej jechało mi 44-45, teraz równe 50 :lol: . Filtr powietrza też radzę przeczyścić, mniej wtedy skuter muli. :roll: Albo jak chcesz to kup sobie "Zestaw powiększający do 90ccm" za ok.500 zł, i będzie chyba lepiej :P

widzalem wczoraj na stronce zestaw powiekszajacy do inca sprint do 80cmm za 250zł okolo, jak ktos chetny to podesle linka:)
a i mam male pytanko jak wyczyszcze filt powietrza pod woda to cos mu zrobie, a jesli mozna to trzeba go potem czyms smarowac?

Te zestawy to się nadają...Połowa rzeczy z nich nic nie daje, a ten cyl to nie 80ccm, tylko 72ccm.A co, chcesz tuning?Jak tak, to mogę doradzić coś :) A co do filtra: myje się gąbkę w wodzie z płynem do naczyń (na przykład), a po wysuszeniu nasącza jakimkolwiek olejem :)

zamieniam sie w sluch:) moze byc zwykly olej roslinny np kujawski?;D

Olej jak olej, ważne że się będzie brud do niego lepił :mrgreen: Jak chcesz to i kujawski lej 8)

mam takie glupie pytanko, dzisaj na shellu zauwazylem 100 oktanowa bezyne bezolowiowa, mozna ja zmieszac z 95(mam jej jeszcze troche w baku) i czy mozna taka bezyne wlewac do skuterow.

Lepiej nie, jeśli silnik jest przystosowany do 95, to więcej oktanów może pogorszyć osiągi, zwiększyć spalanie a w skrajnych (choć się nie spotkałem) przypadkach uszkodzić silnik.Lej 95 :P