Jaja, Panie, jak berety :D

Mail do gościa od tej aukcji:
http://moto.allegro.pl/item671268653_jedyny_taki_w_polsce_sym_jet_sport_sr_nie_rs_nsr.html

Witam.
Jestem zainteresowany kupnem tego skutera, aczkolwiek mam kilka nurtujących mnie pytań.
Obejrzałem fotki, przeczyatłem artykuł na stronie import_era Sym’a.
Zaczynamy:
Dlaczego naklejki po prawej stronie skutera na pługu są przyklejone do góry nogami ? Tak ma być ? Taki design rozumiem ?
Dlaczego gasbox jest umieszczony przy kierownicy ? Skoro najefektywniej pracuje będąc jak najbliżej gaźnika ? I czy w ogóle jest on podłączony do gaźnika ? Bo nie widać niebieskiego wężyka który idzie od gasboxaa nigdzie w okolicach gaźnika.
Jak udało się osiągnąc tak dużą moc nie zmieniając gaźnika na znacznie większy, tylko delikatnie modyfikując ? Chyba, że gaźnik został zmieniony, a nigdzie o tym nie wspomniano.
Jeśli gaźnik nie został zmieniony to skuter może palić te 5,5 litra, ale jeśli został zmieniony na większy to jak udało się osiągnąć tak znikome spalanie przy tak potężnym tuningu ?
Na stronie allridemoto jest podana moc ok 18 KM a na stronie przedmiot u 20KM - jakaś rozbieżność danych czy zwykłe zagalopowanie się ? A może doszła jakaś część, która zwiększyła moc ?
I na koniec czy cena 12 000 zł podelga negocjacji ? Jeśli tak to do jakiej kwoty jesteśmy w stanie zejść ?
Pozdrawiam i oczekują na odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania.
KruczeK


Zobaczymy co odpisze :smiley:



a to mail do goscia od tego skuta:
http://moto.allegro.pl/item661042978_szybki_mocny_8km_skuter_80cm3_rejestracja_na_50cm3.html




Witam,
Zainteresowała mnie oferta Państwa firmy.
Szczególnie skuter z aukcji do której zadaję pytanie.
Nurtuje mnie kilka pytań dotyczących tego skutera.
Od jak dawna firma Hegamoto działa na terenie naszego kraju i jakie tradycje w dziedzinie produkcji motocykli i motorowerów ze sobą niesię ?
Co do samego skutera:
Czy system ABS działa na tyle skutecznie, abym na mokrej nawierzchni nie musiał się martwić o uślizg przedniego koła ? Wiadomo przecież, że bezpieczeństwo na pierwszym miejscu jest.
Dlaczego spalanie raz jest podane 2,5 l/100km, a raz 1,8l/100km ?
Skąd ta rozbieżność w danych? Spalanie zależy od wersji skutera czy od stylu jazdy ?
Jak udało się osiągnąć tak niskie spalanie przy tak dużej, jak na skuter, pojemności ?
Czy to zasługa nowoczesnego silnika czterosuwowego ?
Co to jest sprężyna wariatora ? Nigdy dotąd nie spotkałem się z takim czymś ? Czy to jakaś nowość ? Jakiej firmy jest ta sprężyna założona ?
Jaką żywotność ma tak potężnie stuningowany skuter ?
Czy wytrzyma 20 000 km przebiegu ?
Jak często trzeba robić przeglądy i z jakimi kosztami się one wiążą ?
Pozdrawiam i liczę na wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania.
KruczeK

Hahahaha :573:


Ale mnie poniosło :smiley: :570: :smiley: :smiley: :smiley:

Ojj ktoś się bawi w Janusz Weissa :smiley: hahahaha

Wino napisał:

Ojj ktoś się bawi w Janusz Weissa :D hahahaha



Akurat uwielbiam Janusza Weiss'a :D
Słucham go codziennie :P AKurat teraz nie bo ma przerwę wakacyjną ;( :P :P :P

Die motherfucker Die motherfucker DIIIEEEEE !!!
:smiley:

Od razu jak coś napisze to wal :stuck_out_tongue:

Naturalnie ze nie omieszkam się pochwalic co mi odpisza :smiley:

Tyy ! Ale tam jest MHR Racing ! :o
I na tym się cukierki kończą :smiley: Jeszcze RSII ale to już też lipa :smiley: Ciekawy jaki to jest ten wentylowany wariator :smiley: i brak gaźnika nowego >_< uaa szkoda mi tego cyla … nie będzie się mógł wyszaleć : (

http://www.allridemoto.pl/index.php?s=aktualnosci&amp;id=102

Wiem, ze tam jest MHR racing :smiley: swoja droga ciekaw jestem ile w tym prawdy xD i czy to chociaz jest mhr replica :stuck_out_tongue: a tak w ogole to chyba nie istnieje takie cos jak mhr racing nie ? jest tylko mhr i mhr replica

KruczeK napisał:

a tak w ogole to chyba nie istnieje takie cos jak mhr racing nie ? jest tylko mhr i mhr replica


No racja :P może chodziło im o zwykłego MHR'a ...

Ten koleś jest genialny w swych opisach.
“zasilanie gaźnik”
Od dzisiaj nie potrzebne są nam akumulatory xDD Mamy gaźniki xDD :573:

Zobaczcie gratisy przy tej drugiej aukcji :zdziw:


“GRATISY:
-Gaźnik Mikuni
-Opony Kenda
-akumulator Yuasa…”


Wg mnie pisząc to jako gratisy autor chciał powiedzeić, że to wszystko jest do samodzielnego założenia, czy jaką :lol:

RudY napisał:

Die motherfucker Die motherfucker DIIIEEEEE !!!



rudy czyżbyś znał te piosenkę :D

a co do tematu to najbardziej rozbroiło mnie
sportowa świeca
sportowe sprężynki sprzęgła
i sportowa sprężyna centralna :D

Oto co mi odpisao co do syma:

Witam Serdecznie, jezeli o skuter i jego design to firma poligraficzna, która otrzymała źlecenie wykonania oklein zrobiła błąd i wadliwie okleiła drugą stronę, mają poprawić to na gwarancji.
Gasbox, zamontowany jest z przodu w celu tuningu optycznego.
Gaźnik pojazdu pozostał seryjny, zostały dobrane i dostrojone dysze. wraz z iglicą.
Jezeli chodzi o moc to posiada on 18 KM
Cena jak najbardziej podlega negocjacji.

Pozdrawiam Serdecznie!
Dawid Makuła - właściciel firmy Maku-Motocykle.


LoooooL :smiley: teraz się zastanawiam jak go wysmiac :smiley:

Link się spsuł i nie mogę poczytać, ale na oko widać iż to jakiś mistrzu tuningu :lol: Pozdr

Zapytaj się co z tym cylkiem i jaki tam jest wariator

wrona napisał:

rudy czyżbyś znał te piosenkę :smiley:


BBbbha :smiley:

napisz ze nie ma 18KM bo gaźnik seryjny xD

Kurwa czemu link nie działaż Chciałem się pośmiać.

tą pierwszą aukcje usuneli a ta druga dziala bez zarzutu

WOW

Szkoda, że usunelai akucje moze wystawi gosciu jeszcze raz :stuck_out_tongue:

tutaj macie linka do strony ktora się chwalil sprzedajacy:
http://www.allridemoto.pl/?s=aktualnosci&amp;id=102
:stuck_out_tongue:

Ta, i te naklejki na pługu.