Iskra była a już nie ma ?

Witam
mam taki problem , że wczoraj iskra była dziś nie ma , sprawdzałem na 2 modułach też nic , kable są ok klin na wale też jest , więc co to może byc ?
Możliwe , że to przez świece (mam stara od tamtego sezonu) ?? I gdzie ciepłote zgubiła czy coś ? Prosze o szybka pomoc

na początek wymiń świecę. sprawdź bezpieczniki i zapłon czy czasem się nie przepalił choć mało prawdopodobne

taką jak masz. Sprawdź masę też… Ja zawsze kupowałem ngk jak kupiłem raz inną to mi się elektroda stopiła a miała ciepłotę niby wyższą niż ngk

Tak świece aktualna co mam to bp7hs a napisałem do mielocha jaką świece powinienem mieć bpr6hs wiec kupie taka u nas w radomsku może będzie dobrze

spam panowie spam , kolega się pyta czemu iskra mogła się stracić a nie jaka świeca jest lepsza !!

mr.Jeremy
Do sprawdzenia masz cewkę, kabel od cewki, fajkę oraz świecę,
O ile dobrze pamiętam to morini mają cewko-modół więc to mogło zawinić,
Po obejżeniu przejrzał bym stojan który znajduje się za magnetem, obejżał czy uzwojenia się nie pokopciły, obejżał tam też jest taki czujnik odpowiedzialny za wyzwolenie iskry w odpowiednim momęcie, ( przy stojanie przykręcony do karteru silnika)
Na sam koniec trzeba posprawdzać czy jakiś kabel od silnika nie jest przerwany albo gdzieś przy cewkomodule,

jak dalej nie będzie dzialac to nie wiem już sam.
Pozdroo

Można zamknąć zmieńiłem świece i odpalił :)))