inca wiki

Mam pytanie i problenm , od niedawna mam problem z startem wiki jak zapale go japali i za chwile zgasnie i tak caly czas morze ktos pomorze co t morze byc gaznik czyscilem ale niema poprawy w gazniku jest take elektryczne urzadzenie niejestem pewny czy to wlasnie to jest zepsute

to urządzenie elektryczne to elektrozawór powszechnie znane ssaniem. Tak, może to być twoja przyczyna.

morze ktos podpowie , ten elektrozawor morzna podmienic ,, czy z innego typu cos sie podpasuje ,,wlasnie sprwdzalem ten elektrozawor niereaguje , sprawdzalem pod pradem czy cos reaguje negativ,,, mial morze ktos cos podobnego w wiki

a ten hydrauliczny zawor podcisnieniowy co daje paliwo z jakich skuterow podejdzie niewiem gdzie sukac

Chodzi o kranik? Nie daje paliwa do gaźnika?

kranik jest podpiety do gasnika , a do kranika jest sprezone powietrze podlaczone od silnika przes zawor powietrzny ,,??? albo.

a zaczelo sie to od paru miesiecy silnik mial co raz mniej mocy i szybkosci obecnie zgasl i tylko jak zapali to zaraz zgasnie..

jeżeli kranik jest podciśnieniowy to nie idzie do niego powietrze tylko własnie z niego jest wysysane powietrze. Inaczej byłby nadciśnieniowy.

no wlasnie mam wielki problem ,, gasnik wymienilem kranik terz , jak zapali to cieszko i hodzi na wolnych obrotach czasen wejdzie na wysze obroty z zaraz zgasnie ,,morze ktos mial cos podobniego,,,, iskra na siecy mam paliwo dochodzi

człowieku, google chrome ma autokorektę pisowni. Skorzystaj.

Wombat ? Jesli ci cos nieodpowiada to poco jestes zainteresowany tym problemem,, nieczytaj i zamknij sie , niepotrzebuje przemondrzalych odpowiedzi , nieposiadam polskiej klawiatory klawiatory

Jak widać znajomości zasad pisowni również nie posiadasz... Jak prosisz o pomoc to uszanuj tych, którzy to mają przeczytać i napisz poprawnie.

jesli masz problem ztym , to poco udzielasz odpowiedzi , z szacunkiem powiem ci ,jesli niemasz pojecie o problemie awari to niepisz wiecej nic ,

Chciałbym Ci pomóc, tylko nie rozumiem Twojego bełkotu, wybacz. :(

No wlasnie zostaw to ,jak jest i niepisz wiecej bo i tak niemasz pojecie ,z podziekowaniem

mial juz ktos problemy z inca wiki , po zapaleniu niewchodzi na obroty ,czasem troche i gasnie ,,gaznik wymienilem kranik tez ..???