Inca Street- paliwo

WODZU napisał:

Witam.
Tak jak napisałem wcześniej - spalanie na dotarciu miałem prawie 5l teraz 3,2.
Spalanie zależy od sposobu jazdy i tyle w temacie:) Zyłujesz wariata? - masz wir w baku:)

"4t pali dużo bo to wysokoobrotowy!!!" - chodzi mi o to że pierdzieli głupoty.Jeśli założę sportowy moduł to też mi tyle obrotów wykręci.Ja mam zablokowany modół - 8tyś.On nie ma pojęcia co to jest silnik wysokoobrotowy.

Wodzu ma 2T :D Więc jego normalnie pali :D A że gibki coś tam pisze-to co innego :)

Wiem że WODZU ma 2T.Przytoczyłem cytat gibkiego.Przecież to nie było o wypowiedzi WODZA.

Spoko, dla pewności zapytałem żeby ktoś czytający nie był w błędzie.Wybacz :wink:

Vezyr napisał:

Spoko, dla pewności zapytałem żeby ktoś czytający nie był w błędzie.Wybacz :wink:

OK. gibki myśli że jak podniesie obroty przy silniku to już jest wysokoobrotowy? Są tu ludzie na tym forum co też się znają na niektórych sprawach.

No właśnie, i chociaż nie cwaniakują :D Ale koniec OT najlepiej :)

Dobry Wieczor wszystkim uzytkownikom :wink:

Wodzu czy moglbys w wolnym czasie zrobic zdjecie swojego korka do wlewu paliwa.Chcialbym sprawdzic ze swoim. Ja od razu kupujac street'ke mialem metalowy korek.

Z gory dziekuje

Z tym odpowietrzaniem masz problem jak inni, tak?A i dobry wieczór :D

Vezyr z tego co wiem to w ince street byla cala seria wypuszczona "wadliwych" korków od baku. wiem juz z autopsji ze usuwają to bez żadnego ale i jest już mało w obrocie takich korków w tych maszynach

potwierdzam opinię wodza.moja streetka też pali 3,2 l,a co do korka wlewu ,mam bez odpowietrzenia metalowy i jeżdże normalnie

potwierdzam opinię wodza.moja streetka też pali 3,2 l,a co do korka wlewu ,mam bez odpowietrzenia metalowy i jeżdże normalnie

eskobar jak mozesz to zrób fotke korka; moze masz inny typ

Jak będę miał wolną chwilę to postaram się zrobić zdjęcie, ale to może potrwać kilka dni, bo ostatnio późno wracam z pracy i nie za bardzo mam czas.

dołacze sie do tematu mam ince street niebieska , cos sporo mi pali narazie jest na dotarciu( przejechane mam ok 700km) apropo pali ok 4 l na 100km , czy jak dotre to samoistnie mniej bedzie palic , czy co słyszałem trzeba uregulowac obroty , a wowczas ile moze srednio poalic oczewiscie z blokadami , a i jak mozecie to napiszcie i ile pali po zdjeciu blokad ;) pozdrawiam

Powitanko.
Mylicie się bracia...sporo...
Mam pytanie?-Kto ma 4T i ma 12 000 obr/min?
"Małe piwno na śniadanie "Dla skutera takie obroty osiągnąc!
Gibki ma rację-to silnik wysokoobrotowy!Nie mylić z wysokoprężnym!
-----------------------------------------
Pytanie dla oriętujących się:
Ile durni jest na tym forum???
Kto ma suterka który pali 2,5-3,0 litra.To ma problem....

Musztarda może ci zacząć palić mniej. Wszystko jednak jest zależne od stylu jazdy i od tego jak cylek w gaźniku jest ustawiony. Ja dzisiaj zmieniałem i zobaczę jak się będzie to spisywało. Miałem na drugim żabku od dołu a teraz ustawiłem na środkowy. Takie zmiany wpływają na dozowanie paliwa a co za tym idzie ogólnie spalanie na 100/km. Jak będę miał jakieś odniesienie po moim ustawianiu to napisze. Do kontroli spalania fajny jest serwis motostat.pl

Mi po przejechaniu 2000 km i wielu regulacjach na zwykłej 95 - 3,5-3,8. Dodam, że dość często jeżdżę co prawda nie z manetką do oporu ale z prawie v max.

Ja wczoraj robiłem regulacje iglicy i jak na razie jak policzyłem to mi spalił koło 3 na 100km. czas pokaże czy tak jest.

To już powinno być o.k.
Mój czasem ma jakiś kaprys i więcej spali - w ten sam sposób eksploatowany, na tym samym baku. No chyba, że to wskaźnik oszukuje...

palic pali , ale zato jak chodzi , super maszyna , niezadroga kupilem ja za 2160 wraz z kufrem z tylu ;) , była to promocjka majowa ;)