Inca street muli

Panowie, bez obrazy, ale sprzedajcie czym prędzej ten złom!

Makabra! Pozdrów tego mechanika, co zalał go do baku, no kto by pomyślał!

Leszek wrote:

Makabra! Pozdrów tego mechanika, co zalał go do baku, no kto by pomyślał!

Wiesz jak na początku postu pisałem , sam też obleciałem wszystkie filtry , swiece itp.
Następną rzeczą która miałem sprawdzić to właśnie zalac oleju do baku.
Serwis sciągnie mi nową pompke i wymienia , a Pan Marek miał być akurat pozytywnym bohaterem tej opowieści bo rzeyelnie wszystko sprawdził, spedziłem w serwisie prawie 4h

PS chyba nic sie nie stanie jak jest zalany w ten sposób i jakie mam stosować proporcje ?

tak się robi gdy nie ma mieszalnika lub nie działa.

qazwsxedc wrote:

tak się robi gdy nie ma mieszalnika lub nie działa.

A wiesz moze jakie mam zastosowac proporcje ?
Mieszalnik mi działa bo olej ze zbiorniczka schodzi ale podaje za mało - nie chciał bym przesadzić

prawidłowa mieszanka chyba powinnaś być 1:50, ale łba za to nie dam.
Jesteś w najgorszej sytuacji, bo nie wiesz ile dolewać, żeby było dobrze.

chyba że zablokuję całkiem wężyk i bedę go zalewał na razie tylko do baku.

Ostatnio jezdziłem na Castrolu ale butelka ponad 30 zeta wiec kupiłem Orlen dla 2T. Na litrze oleju zrobiłem ok 1200 km (czyli około 45-50 L paliwa) więc widac ze go opobiera. Może po zdjęciu blokady okazało się ze pompka niew wydoli - pompka jest stałej wydajnoiści nie mozna jej wyregulować.

hmm, jest to jakiś pomysł, ale czy nie ucierpi na tym jeszcze bardziej mieszalnik?

inca wrote:....
Wodzu i inni streetowcy każcie sobie to sprawdzić bo może sie okazać ze nagle skut ma problem z mułem.

Chyba można nazwać to chorobą zakaźną:) Dziś wracając z pracy zauważyłem także dziwne mulenie. Nie wpadłem na to aby zobaczyć jak kopci z wydechu ale już lecę do garażu. Olej w zbiorniczku mam na wykończeniu i jutro mam właśnie dokupić literka.

qazwsxedc wrote:Panowie, bez obrazy, ale sprzedajcie czym prędzej ten złom!

Jak widać Inter-Cars bardzo sobie popsuł markę tym modelem skutera. Chociaż jak w serwisie mówią tylko ten model jest felerny.

Wodzu olej w streetce leci tym lepiej im go wiecej w zbiorniczku.
Dolej czym predzej a jak nie przestanie mulić to wlej ze dwie nakrętki do baku

Sprawdzone i wariat nie kopci. Zero dymu z wydechu, tylko zapach spalin.
Dziś oleju już nie kupię ale ściągnę 25gram ze zbiorniczka i wleje do baku. I zarazem strzelę sobie rundkę aby zobaczyć czy kopci:)

WODZU, też się użerałem pare miesięcy z tym, pożal się Boże, sprzętem, więc wiem co przeżywacie.

inca wrote:

qazwsxedc wrote:
tak się robi gdy nie ma mieszalnika lub nie działa.

A wiesz moze jakie mam zastosowac proporcje ?
Mieszalnik mi działa bo olej ze zbiorniczka schodzi ale podaje za mało - nie chciał bym przesadzić Proponuje na litr paliwa 25gram oleju czyli 1:40 lub 1:50 wiem właśnie że sa 2 warianty ja bym jednak zastosował w chinolu 1:40

1:50 w zupelnosci wystarcza !.
1:50 = 1 litr oleju do 50 l paliwa = 100 ml oleju na 5l paliwa = 25 ml oleju na 1l paliwa .

qazwsxedc wrote:

Panowie, bez obrazy, ale sprzedajcie czym prędzej ten złom!

Tak to jest, jak się pisze dobre recenzje bez SKRZĘTNEGO sprawdzenia sprzętu...

Chińskie skutery wyższej kategorii... Dupa Jaś!...

Majker i Qaz dobrze prawia.

Wodzu - sprzedaj padline , poki jezdzi.
Szkoda zdrowia i nerwow .

Dolozysz troche hajsu , ale kupisz sprzet jak sie nalezy ;p.

Wodzu, jakbyś się tak zdecydował, to nawet Ci pomożemy w wyborze tego konkretnego, osobiście... :)

Duzo wskazuje na to, ze moje s9 bedzie na sprzedaz :P.

Wodzu bądź twardy - nie sprzedawaj - nie poddamy sie tak łatwo ;)

Idealizm w tym przypadku nie jest wskazany, naprawde!
A chcecie chyba skuterem jeździć, a nie nontoper naprawiać.
Porównajcie teraz liczbę dni, w których skuter był w pełni sprawny z liczbą dni, które stał na warsztacie lub był uszkodzony!