I zlot jednoślada "Magdalenka"

No panowie postanowiłem założyć wontek

termin wstępnie to pomiędzy 10-24 sięrpnia , zbliżymy się bardziej do tego terminu to wtedy pomyślimy o dokładnej dacie.

Madzia udostępniasz nam swój ogród??, myślę że chłopaki będą odpowiedzialne i nikt go nie zarzyga :slight_smile:

Lista ( wdział bym tu raczej starych wyjadaczy)niech wpisują się ci którzy naprawde są zdecydowani

1.Wrona
2.

20.08 mam urodziny tak swoją drogą. Nie bardzo wiem jak sobie to wyobrażacie chłopcy :slight_smile: Mój ogród tymczasowo opanowały kury, ale moze je ogarnę :stuck_out_tongue:

Podpisuję się wszystkimi kończynami! Dla mnie ważne, żeby zlot był w weekend(w tygodniu pracuję i nie dostanę urlopu) :wink:

To ja się od dawien dawna deklaruję jako “organizator” tego “zlotu” a ty mi tu temat zakładasz !

Nie no żartuje ;D

Ja to w ogóle chciałem zrobić bez publicznego tematu albo jakoś ograniczyć rangowo czy coś (ale ze mnie świnia :D) bo to ma być w sumie takie spotkanie między tymi co są tu ciągle :stuck_out_tongue: (według mnie)

wrona napisał:

nikt go nie zarzyga :slight_smile:


Z tego co pamiętam z czata to jest tam stary staw czy coś :smiley:

W ogóle ile by to według was powinno trwać ? :wink:
dzień - dwa ?

Ja jak zrobie prawko to przyjade, więc to nie jest pewne :stuck_out_tongue: Chyba że z wroną się zabiore :smiley: hahahahahhaa

Powinno trwać z noclegiem.

Ale termin mi bardzo nie pasuje, bo 9-25 nie ma mnie w Polsce, jadę do wujka zagramanice.

O kurwełe, a wrona chyba jest 10-24 w PL tylko ? czy jak ?

tzn ja bd albo 10 albo 17 serpnia na ok 10 dni :slight_smile: myśle ze w przyszłym tyg bd juz wiedział na 100% jaka data i na ile czasu

No i jak to teraz zrobić ;{

No jak będzie 17 sięrpnia na 10 dni to się zgramy.

jakoś to będzie :stuck_out_tongue:

Starzy wyjadacze? tez mogę się zalapac jak cos ?:smiley: I gdzie to by bylo jak cos ?:stuck_out_tongue:

przeczytaj pierwszy post to ssię dowiesz:P

Pewno, że możesz :stuck_out_tongue:

Raczej jest Łódź planowana

zadupie pod Łodzią, proszę pana :stuck_out_tongue:

Naprawdę chcecie to robic u mnie?! :stuck_out_tongue: o matko.

tak

fuck yea! :smiley: “I Zlot Jednoślada “Magdalenka”” :smiley:

Ja bede :smiley: ale jeszcze z mama muszę dogadac bo wy macie bez lipy :wink: Ale ja troszkę problem mogę mieć :smiley:

Dywersant, zadźgam cię tępym narzędziem. co żeś nazwę wymyślił.

Kurczak, powiedz mamie, ze dorosła koleżanka się Tobą zaopiekuje. Osobiście. xD


aspiruję na waszego Anioła Stróża.

Dywersant napisał:

"I Zlot Jednoślada "Magdalenka""



tyy ale to jest dobre :)