Honda Hornet 600 2006r.

Witam, skuterek (yamaha jog RR) sprzedany, teraz jest wlsanie ten motorek czyli honda hornet 600 z 2006r w kolorze miedziowym :slight_smile: Nie ma co duzo opowiadac o motorku, prawie nowy, przebieg ok 27tys. km zadbany jak cukiereczek, wszystko gra, poprzedni wlasciciel robil wszystkie przeglady na czas i w autoryzowanym serwisie, wiec wszysciutko w jak najlepszym porzadku. Pare fotek, oceniajcie: http://bikepics.com/members/yrch1990/06hornet/

Jedynie wymieniona kierownica na kier. firmy renthal. Motorek sprowadzony z Anglii.

Prawie nowy 30tys przebiegu. hehe.
Motor superancki, kolor zajebisty. JAk to jezdziż? tez nad takim mysle na 18 tylko juz nad tą now?.
Ogólnie spoko sprzłcior. GRATULUJE ZAKUPU.
P.S ile daże???

Fajna maszynka. Mój sąsiad miał taką na sprzedaż :slight_smile:

zawsze mi się one podobały hornetka wymiata .pozdro :stuck_out_tongue:

Wino napisał:

Prawie nowy 30tys przebiegu. hehe. Motor superancki, kolor zajebisty. JAk to jezdzi? tez nad takim mysle na 18 tylko juz nad tą nową. Ogólnie spoko sprzłcior. GRATULUJE ZAKUPU. P.S ile dałeś??

No 30 tys na motor to jescze nie jest tak duzo :P Liczac ze wszystkim, czyli oplaty itp. to wynioslo mnie to jakieś 14- 14,5 tys. zl. Motorek spoko, wszystko ok, wczesniejszy wlasciciel ostro o niego dbal, wszystko na czas wymieniane, przeglady robione itp. nawet opony prawie nowki :P

Sory że spamieć , widzę ze temat z 2008 roku ale czy mógł bym prosić o numer do tej babuszki na 1 zdjęciu ? ;p

wiem ziolusRS, że lubisz starsze ale yrch, tu już nie zagląda :smiley:

ej kurde a już miałem wielką nadzieje że Yrch nas zawitał :frowning:

dość całkiem fajny Hornet tylko szkoda że anglik ;(

TZR_09 napisał:

dość całkiem fajny Hornet tylko szkoda że anglik ;(



... no tak kierownicę trzeba przekładać ;p

Wy kurwa zawsze znajdziecie okazję do syfienia, nawet w tak starym temacie bez właściciela… :lol:

nie to ze kierownice ale stamtąd mało który motor jest zadbany :slight_smile:

Courte, kto to na tym Avku? :mrgreen:

jacob555 napisał:

Courte, kto to na tym Avku? :mrgreen:



Laska z... internetu :P

jacob555 napisał:

Courte, kto to na tym Avku? :mrgreen:




mamusia! a za nią mój sprzęt.

Dywer mówi się z internAtu ! A !!! :stuck_out_tongue:

mamusia! a za nią mój sprzęt.



jeżeli to twoja mama to ja od dziś jestem motherfucker

DIE MOTHERFUCKER, DIE! :smiley: hahah

Fajnie się macie :smiley:

Lepiej byś się Rudy zainteresował co to za talkshow z Twojego opisu, bo już dłuższy czas szukam tej lali :smiley: