Honda CBR F1

Kowal napisał:

Ale jak wolna guma to chyba musi być pion coś

niekoniecznie ;)

Cześć. Tak czytam i czytam i same na tym forum pierdziki aż wszedłem w ten temat i patrze, że coś porządniejszego znalazło się. Szerokości życzę.

Hehe :wink: dawno nie pisałem, wypadaloby coś napisać …
CBR’a ma się dobrze, przejdzie zmianę na nowy sezon :wink:
Dostanie nową oponke, stara idzie do upalenia no i zmatowiłem wszystkie części i czekam aż się trochę cieplej zrobi i biore się za malowanie na czarny macik.
Ostatnio dobrałem się do jego serducha, wyczyściłem gaźniki, wyczyściłem świece, ale chyba będe wymieniał na nowe jak będzie kasa, wymieniłem płyn chłodniczy, czeka go też wymiana linki sprzęgła i gazu.

Veis, cos procz wolnej masz ogarnieteż Jakis przypal z policja miales ? ;]

Przypału nie miałem :smiley: ogarniętą mam wolną, ale i tak nie do końca, bo nie było kiedy jeździć już później bo a to deszcz padał a to coś nie tak z papierami i wgl. je**ia. W tym sezonie spróbuje ogarnąć cyrkle i highchairy :stuck_out_tongue:

a nie gaśnie w pionie na tych gaźnikach?

Veis napisał:

highchairy


że cyrkle HC czy normalną jazde? :slight_smile:

nie gaśnie w pionie i ma smarowanie ciągle :wink: przerobiona miska olejowa. czy Cyrkle HC to nie wiem, mam plany ogarnąć gumowanie do perfekcji, cyrkle jako tako no i hc na wolnej/szybkiej gumie, no i może drifty do tego dołożymy bo trochę czasu na nauke będzie ;>

wiktor24 napisał:

a nie gaśnie w pionie na tych gaźnikach?



Przecież przekręcony smok oleju, to podstawa!

I wychodzi na wierzch, gdy ktoś nie miał do czynienia z 4T :P

Veis, ćwicz gumowanie i drifty do tego, to już będzie ciekawy "program artystyczny" ;)

na razie to mam plany skończyć kurs na prawko i zdać egzamin :wink: potem legalne stunty, będzie można więcej dymu robić i terroryzować miasto

powiem tak przestańcie pieprzyć farmazony ile to wy wiecie o stuncie na motocyklu jak pewnie żaden z was nigdy nie siał na żadnym, a ty Veis, daj jakieś fotki bo tylko gadasz :573:

Z dupy czy z nosa że tak powiem ??;]]]]] nie mam fotek już pisałem pare postów wyżej będzie ciepło to zrobie i wstawie ;f

wrona napisał:

powiem tak przestańcie pieprzyć farmazony ile to wy wiecie o stuncie na motocyklu jak pewnie żaden z was nigdy nie siał na żadnym, a ty Veis, daj jakieś fotki bo tylko gadasz



Się pro-stunter odezwał :P Każdy pisze tak, na ile ogarnia temat.

[ Dodano: 24-01-2010, 14:17 ]
wrona, na razie prawka nie masz, to się nie wypowiadaj. Z nas dwóch to prędzej ty z moto do czynienia nie miałeś :P Bez urazy ;)

Dywersant napisał:

wrona, na razie prawka nie masz, to się nie wypowiadaj.



po pierwsze prawko niema nic do rzeczy bo można latać bez albo mieć prawko i w ogóle nie latać

a poza tym czy ja mówię że ja mam jakieś pojęcie?? ja powiedziałem niech przestaną pieprzyć farmazony bo nawet pewnie nigdy na moto nie siędzieli:D ale czy ja coś mówiłem o sobie?? :D po porstu wkurzają mnie swoimi przemądrzeniami a niektórzy to nawet na skuetrze nie potrafią latać na kole (i żebyś znów mnie źle nie zrozumiał , ja nie mówię że jestem jakiś pro elo stunter )

wrona kogo masz na myśli z " pieprzeniem " farmazonów ??;] a co do prawka to nie mam i gibałem, teraz mam możliwość wyrobienia takiego kwita to wyrabiam, prosta sprawa

no tych wyżej co się wymondzają a stunty widzieli tylko na jutjubie :smiley:


Ja widzialem jeszcze na vimeo :smiley: /Borek02

chętnie bym pooglądał jak stuncisz gdzieś w lublinie :lol: a jak tam prawko? ostatni post ponad 2 miesiące temu, zdales juzł

nie prawko jeszcze robie ch**owa pogoda teraz, zawsze jak se jazdy umowie to albo deszcz albo chj wie co innego, dzisiaj snieg o_O w maju pewnie prawko będzie ;]

No fajne moto, trochę stare, ale git.


Nie zabij się tylko. W ogóle na jakiś mniejszych jeździłeś (bez kiblów), że na taką petardę się przesiadaszł Ja pierw pojeżdżę na jakimś 125 w 2t ze dwa lata żeby później przesiąść się bez obaw na jakąś 600tkę.

Nie, nie jeździłem nigdy wcześniej niczym większym niż 50ccm :wink: nie boje się jeździć jakoś … dobrze mi się jeździ, nie narzekam :slight_smile: dosiadłbym teraz jakąś litrówe w full budzie. na przyszły sezon jak dobrze pójdzie może sobię sprawie CBR 600RR 2004 rok jakoś może młodszy, ale to zależy od pracy …

No ale co ze stuntem !!!

Póki co moto do regulacji, wymieniłem miske olejową bo była pęknieta, nie mam czasu podjechać po olej nawet ( przez szkołe ), motor rozebrany stoi, potem do regulacji zawory bo stuka coś najpewniej zawory, rozrząd sprawdźiłem, panewki się nie przekrecily, zostały zawory ^^, a potem ogień, pierwsza wywrotka za mną już :wink: pozdzierałem się ładnie heh :stuck_out_tongue: