Honda CBR F1

za 20 zl nieeee nie ustawisz rozmiaru kul itd za 70-80 dobra sigme poszukaj

Sie zdziwisz, bo na innym forum o moto, koleś kupił za 10zł u ruskich na targu, ustawił rozmiar kół i wszystko mu elegancko śmiga. Ja zamontuje chyba swój od roweru ok. 60zł dałem bodajże firym " ATECH " czy jakoś tak ^^ nawet dzisiaj to zrobie chyba heh

I jak co się dzieje z cbr??

Jeździ na gumie :wink:

masz jakieś foty z gumowania :D?

Właśnie bo już dość czasu minęło. Nauczyłeś się czegoś? Daj fotki:D

A on tego nie sprzedał ostatnio? :stuck_out_tongue:

Nie sprzedałem, teraz nie jeździłem bo choróbsko mnie dopadło już 3 tygodnie trwa :wink: fotek nie mam jeszcze :slight_smile: wolna gume ogarnąłem jako tako hehe :stuck_out_tongue: jak będzie ciepło to w tym sezonie postaram się o foty :stuck_out_tongue:

Veis napisał:

jak będzie ciepło



kiedy to będzie.... :( ?

Zamontowałes ten licznik?;>

nie, bez licznika gibam … teraz bede go małował na czarny mat

Masz już jakieś filmiki czy coś ? ;]

Masz w ogóle z kim gibać ? Czy solo ?

Sądzę że woli bez

Skąd: Lublin

mam kolege w lubilinie, ma apke sr 125 ale zatarł niedawno, tez na kole smigał.:>

mam kolege w lubilinie, ma apke sr 125 ale zatarł niedawno, tez na kole smigał.:>

spoko ;]
ale powiedz mi co ma kur.wa jedno do drugiego ? ;]

też o to chciałem spytać ;D

RudY napisał:

Masz już jakieś filmiki czy coś ? ;]

Masz w ogóle z kim gibać ? Czy solo ?



Mam z kim gibać ; ), A filmików nie mam pisałem wcześniej, czasu minęło ale z poczatku po zakupie sporo nie jeździłem bo jak pisałem w pierwszych postach problemy z papierami miałem, ale już wszystko gites, wolną gumę ogarnąłem, filmików nie kreciłem bo nie ma co pokazywać, a fotek nie mam bo nigdy nie było aparatu, bo w sumie też nie ma co pokazywać, piony też spore nie są ^^`

Ale jak wolna guma to chyba musi być pion coś

Na wolną gume trzeba tak żeby był wyczuty punkt 0 :smiley:

Nie pełny, prawie pełny :wink: Różnie to wychodzi ; ]]] dopiero zaczynam ogarniać powoli ;p