Hainan sundrilo XDZ50A Problem z odblokowaniem (2t)

Ok wróciłem z garażu właśnie.
Wcześniej jak pisałem miałem problem ze zdjęciem blokady z filtra powietrza. Skuterek jechał do 30km/h i potem mulił.
Kupiłem dysze 75 i do tego przestawiłem iglice żeby była na maxa w górze. po takim zabiegu jak zdjąłem blokadę z filtra powietrza skuterek osiąga taką samą prędkość ale wzrosło lekko przyspieszenie, także zastanawiam się czy nie dać lekko większej dyszy, bo miałem 70 wcześniej a teraz dałem jak pisałem 75.

Jutro pobawię się w rozkręcenie tego wariatora. Dzięki za porady, z Wami widzę że dam radę :)


Siema, czyli co ja też mam blokadę na wylocie? :D

http://imageshack.us/f/577/18102011965.jpg/

Na to wygląda.

Niech się wypowie jeszcze ktoś, kto bardziej ogarnia ten temat :D

zostałem uznany za głupka ? :)

Mystek napisał:

Siema, czyli co ja też mam blokadę na wylocie? :D
http://imageshack.us/f/577/18102011965.jpg/

też mam coś takiego przy cylindrze ale nie sądze że to jest blokada, bo skuter mi lata ze sportowym tłumikiem i wariatorem 85-90

AngelOfDeath napisał:

zostałem uznany za głupka ? :)

Nikt Cię nie uznał za głupka. Po prostu widocznie Mystek chciał wypowiedź od kogoś jeszcze, lub kogoś z większą ilością komentarzy, ponieważ masz ich tylko 18 no i Mystek Cię nie znał, więc lepiej się upewnić ;)

Nikogo nie biorę za głupka, poprostu masz mało postów, widać że dopiero zaczynasz przygodę ze skuterami... ;). Elastyna i to chciałem przeczytać, bo już miałem zamiar cały kanał na zimę polerować :D. Tak tylko w zimie kupie se laserka i hebo ng, dobra regulacja(rolki sprężynki) i zobaczymy jak poleci :D . Pozdrawiam!

Panowie Panowie, spokojnie, po moim zdaniu jest emotka ";)" także nie miałem ani pretensji ani nic do kolegi Mystka.

Dziś się za to wziąłem i nie wiem jednej rzeczy, ta zwężka idzie po całej długości szlifując to powiększę także kanał w środku i to dużo, czy tak ma być ? bo puki co poszlifowałem to tak do połowy tylko. A może już szukać cylindra ? :D