Grzeje sie sprzegło i wariator

Grzeje się sprzegło i wariator po wymianie na nowy pasek polini proszę o pomoc

Grzanie do pewnego stopnia jest naturalne. sprecyzuj to trochę!

będzie się grzało to normalne , a po wymianie paska grzeje si ebardziej bo nowy pasek jest twardszy

przejechałem się 2 km i odkreciłem przedładnie dotykam sprzegła a tu Gorace az dotknoc nie można było i na tym pasku rolki skutera rozpedzaja się długo

eh… ja miałem nonstop tak gorące że pokrywy nie szło dotknąć a co mówić o dzwonie… jak się będzie zbyt mocno grzał to się przebarwi i będzie wiadomo, a może już masz przebarwiony? zobacz, jeśli tak to do wymiany :roll:

wywierć dziurki w kapie

wrona nie uwazasz ze to zly dzial ? skoro tu piszesz to sam go przenies :stuck_out_tongue:

juz którys taki temat , nawet nie patrze na dział tylko automatycznie odpowiadam , muszę się ogarnać !

Wrona musi odejść,
Wrona musi odejść :mrgreen:
no możesz wywiercić dużo dziurek lub np. wyciąć jakiś worek lecz to mocniej osłabi konstrukcje, chyba że takie paski powycinasz to jak np. ja mam seryjnie w kapie
ja co drugi seryjny wyciąłem i w granicach rozsądku jeszcze powiększyłem co się dało

a może być to przyczyna startego sprzęgła mam peugeot speedfight 2 jake polecacie sprzęgło

RMS racing pro , ludzie psioczą na RMS’a ale według mnie to dobra tylko nie tak wypromowana firma jak reszta, mam to sprzęgło już dość długo i wdług mnie jest ok

a co powiesz mi o tym http://moto.allegro.pl/sprzeglo-top-racing-peugeot-speedfignt-vivacity-i1416213054.html

nie dużo bo nie miałem z nim do czynienia , Top racing niby dobra firma , ale niech ktoś inny se na ten temat wypowie.

RMS racing pro <– Polecam w 100% :wink: mam taakie same w swoim i jest świetne… wywierć pare dziurek w kapie… tam w tym miejscu co masz dzwon…

aa… SF2… one mają oryginalne bardzo słabe dzwony sprzęgła (moment i są kolorowe) wymień go także …