Głośniki z dwóch jedne

Siema mam takie głośniki
A drugie podobne, praktycznie to samo…
I tak myślę czy da rade je połączyć tak żeby grały 4 głośniki i 2 subufery…
Tzn:

Rozgałęzić ten kabel tak żeby podłączyć pod oby dwa subufery a ten z zieloną końcówką dać z jednego subufera pod wejście z tyłu kompa a drugi pod wejście z przodu kompa…
wzmacniacze normalnie były by dwa…
Albo kupić taki rozgałęźnik na tył co z 1 robią się 2…
Jak myślicie zda to egzamin? Będzie to działać ?

słuchaj, masz 2 zestawy? To nic nie kombinuj tylko po prostu kup ten rozgałęziacz, albo jak masz 2 zielone wejścia w kompie to podłącz 2 zestawy

ale o to chodzi że chce mieć sterowane z jednego miejsca,nie z 2

słuchaj, zanim zaczniesz ciąć, to podłącz tak jak mówię i sprawdź efekt.
Później ewentualnie jak masz ten pilocik do sterowania, to od drugiego odetnij końcówkę i zrób jeden z 2 końcówkami do podłączenia.

Masz jeszcze rsą

Jeżeli chcesz, żeby to dobrze grało, to nie kombinuj :wink:
Podłącz oba pod takie rozgałęziacze:


Ustaw tak samo oba zestawy głośników(np. na pół mocy), a następnie kontroluj je z kompa :wink:

Wtedy nie będziesz musiał kombinować, zachowasz dobrą jakość dźwięku i będzie to dobrze grało :wink:

no chyba tak zrobie, bo jeśli mam spalić dwa zestawy to dziękuję =D
Mam rs… niedawno miała szlif (dałem się przejechać koledze =/)

u mnie jak kolega koledze rozjebał się na tzr to potem bulił w serwisie

W serwisie to by się chłopak nie wypłacił bo wyszło by 6tys…
Który wybrać pod dwa głosniki:
1. http://allegro.pl/subwoofer-creative-inspire-t6060-okazja-kurier-i2405310270.html
2. http://allegro.pl/okazja-subwoofer-creative-inspire-t3000-bcm-i2404925574.html

Oryginalnie jest taki jak ten 2… niestety trzeba wymienić sub… bo głośnik jest spalony :-/
Tylko który tu teraz wybrać? na którym będą lepiej grały 2 głośnikiż
Bo pod tego 1 i tak bym nie podłączył wszystkich 4, bo chce mieć na 2 suba’ch i myble byble bass :smiley:

oba gówniane :slight_smile:

mam taki jak ten drugi i daje rade :wink:
To pokaż mi jakiś który jest dobry za niedużą cenę i żeby wejścia pasowały… aa no ale który z tych 2 lepszy?

Z tych dwóch to T6060

Ja mam cały zestaw T6060 kupione z 8 lat temu chyba i mi się bas nie podoba w cholere :{
Pierdzi i beka zamiast porządnie tupnąć :frowning:
Tzn. potrafi walnąć ale nie podoba mi się brzmienie tego basu - chociaż żadnym audiofillem ani dresem od bassów nie jestem

Adverion napisał:

W serwisie to by się chłopak nie wypłacił bo wyszło by 6tys…


Trudno :slight_smile: Nikt mu się nie kazał wypieprzać …