Gilera Runner By _k0w4L_

Oto moja Gilera. Z wyglądu zrobiona tak jak widać, mechanicznie to jest oryginalny silnik 2T od Gilery Runner 125ccm. Miałem już kilka cylindrów 70ccm, Polini Sport, Malossi MHR Replica, Stage6 Racing. Do tego wydech LeoVince RR, wario Malossi 2000, sprzęgło Malossi MHR, gaźnik Dellorto 17,5, filtr Polini Air Box, pasek Betella Kevlar, wał RMS Racing, łożyska Malossi Teflonowe, łożysko igiełkowe hebo. A i jeszcze gasbox Polini. Musiałem zlikwidować dozownik oleju i lałem mieszankę. Jeździł fajnie, ale jakoś zawsze były jakieś problemy, jak to z tuningiem. I tak jeździłem, dopóki nie zatrzymała mnie policja i nie próbowała mi dowodu odebrać. Skumali, że jest po modyfikacjach, wytknął na starcie wydech itp. Więc postanowiłem pozbyć się problemu… I kupiłem silnik od Runnery 125ccm. Trafił mi się w super cenie, w super stanie, i cały zestaw, silnik+amortyzator+felga+elektryka+chłodnica. Musiałem tylko dokupić gaźnik, a był nietypowy, 20,5mm, ale i z tym się udało :slight_smile: Po lekkich przeróbkach mocowania silnik wszedł. Po odpaleniu byłem wniebowzięty :slight_smile: Skuter ma niesamowitą moc, nic się nie dzieje, a i wygląda jak seryjny :slight_smile: To była jedna z moich najlepszych decyzji. Nie mierzyłem przyspieszenia, ale będzie coś około 10s do 100km/h, a prędkość max to 125km/h.

Aha, jest to rocznik 98’ :slight_smile:

A teraz kilka zdjęć :slight_smile:
Czekam na opinie i oceny :sunglasses: :564:









wiesz, musisz trafic na glupiego policjanta zeby się nie gapnolze to nie 50cc, wiem jak chodzi ten runn, brejdak mial takiego, ma gruby bassowy glos, do 100km/h granic 11sekund ; ) fakt moc to ma niesamowita , daje 7/10

ładnie ładnie ale te małe wlociki pod tymi co ty wyciąłeś to mogłeś zaszpachlować :smiley:

Już myslałem że kowal zmieńił roxa na runnera :f

Od tamtej pory nie miałem żadnego incydentu z policją. Poza tym nie jest wcale taki gruby i basowy- mój LeoVince RR groźniej brzmiał.

Poza tym jest teraz sporo chińszczyzny, które mają nie wiem po co duże wydechy i też niższy odgłos. Daje rade :wink:

Te wlociki miałem zaszpachlować… Ale jakoś mi się zapomniało :wink:

A ile cię wyszedł ten silnik?

Bardzo mało :slight_smile:
Swoją 70ccm na części sprzedałem za więcej.
Za wszystko (prócz gaźnika) zapłaciłem z wysyłką… 650zł :roll: :shock:
Ale kupowałem na ryzyko, sprzedawca nie potrafił określić stanu, ani go nie odpalał. Miałem szczęście :wink:

uire napisał:

Polini Sport, Malossi MHR Replica, Stage6 Racing. Do tego wydech LeoVince RR



Wiesz o co się przyczepie :D ? o to co jest napisane na końcu ! Do Racinga wydech po zwykłą 50cc :573: <kozak> :D

Tak, wiem, ale miał piękny odgłos :slight_smile:
Zanim wpadłem na pomysł kupienia 125ccm miałem zamawiać wydech Yasuni C16, ale na szczęście nie zdążyłem :slight_smile:
Poza tym RR bardzo dobrze daje sobie radę nawet do Polini FR, podobno.

No, no, ale gdyby jednak był błotnik z przodu :wink:

Jest, leży w szafie :mrgreen:
Kupiłem nowy, profilowany, już nawet pomalowany na biało jest…
Ale jakoś nie ma czasu i chęci go założyć :-?

No ladna gilerka :slight_smile: Zrob polerke felg i daj błotnik przod :slight_smile:

Przyjrzyj się, przednia felga jest spolerowana :slight_smile: Tylko zmatowiała, przydałoby się ją poprawić… A tylniej mi się już nie chce, jak sobie przypomne jakie katusze przeżyłem polerując te felgi i przekładnię… Ale sprzedałem, na części i pokrywę, i felgę tylnią.

uire napisał:

Poza tym RR bardzo dobrze daje sobie radę nawet do Polini FR, podobno



Nie ośmiećszaj się :D

W którym miejscu się ośmiećszyłem?

Wyraźnie napisałem, PODOBNO, co oznacza, że tylko i wyłącznie słyszałem takie opinie.