Gianelli spl

Czy ktoś miał styczność z tym wydechem prócz Danielsonaż?

chce go zamienić za zx bo będę z kasa do przodu i jest ładniejszy , a myślę że cena , taka niska bo mało popularny , ale jeżeli to coś na poziomie tt to nie wezmę tego wydechu.

A i odpowiedzi typu , kolega mojego kolegi… to se odpuście

http://allegro.pl/item785689959_wydech_giannelli_spl_peugeot_wiecej_mocy_rolki.html

A więc kolega mojego kolegi ma taki wydech i mu się dobrze spisuje… <- nie no joke :stuck_out_tongue:
Hmm szczerze mówiąc wydech ten powinien być dobry lecz od ZX powinien dać więcej na v-max a mniej na przyśpieszeniu bo jest prosty a nie typu “snake” albo odwrotnie :?: Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi :roll:
Ogólnie gianelli ma dobre wydechy ale nie do skuterów :-/
Jednak ja bym zaryzykował i go wziął :sunglasses: I myślę że powinien być lepszy…
Aha i wydaje mi się że to jest wyższy poziom od np. TT ale tylko tak mi się wydaje

Adverion, kształt wydechu (nie mylić z komorą rezonansową) nie ma wpływu na osiągi

To się chyba pomyliłem …
No ale w takim razie to czemu prawie wszystkie wydechu są w kształcie tzw. “snake” :?: Coś to musi mieć raczej do znaczenia no nie :?: bo tak bez niczego by sobie tak nie zrobili…

one są wygięte po to aby były krótsze i żeby nie wystawały za daleko a w komorze rezonansowej nie mogą umościć tłumika znaczy końcówki tłumiącej aby nie zakłócić charakterystyki przepływu spalin

Gianelli ma jedną wadę ten metal jest gruby i dużo waży co do np. Yasuni czy inne wydechy z wyższej półki. Ale wygląd tego wydechu 6+. I tak jak siwy_fact, mówi jakbyś popatrzył i snake wyprostował to byś miał z 30 cm rury za kołem, a po co to komu ?:stuck_out_tongue: Więc gną te tłumiki :slight_smile: Ja bym brał ten wydech z powodu wyglądu, a też dużo nie powinien się zmienić v-max czy przyśpieszenie :sunglasses:

aha ok thx za wytłumaczenie :stuck_out_tongue:
Chociaż jak mu pogorszy osiągi to później będzie na nas że my mu kazaliśmy brać :mrgreen: Ja bym jednak chyba został przy ZX bo to w końcu dobry wydech :wink:

Czy ja wiem… raczej bym sobie zostawil Zxa. To niewiadomo czy dobre czy źle, a wywalac kase to tez lipa

znaczy wyszedł bym na plus bo zx’a sellne za 300zł a tu mam za 200 ale w sumie mnie to wali :smiley: , zosatje przy zx :smiley: , nie mam czasu się w to bawić , jak ja was kuźwa nie rozumiem jak bym mieszkał w pl to już dawno miał bym skończony full custom

No wyszedlbys Wrona na plus jeśli wydech okazalby się lepszy albo chociaz taki sam a jak gorszy no to niestety;p