GG w komórce

weźcie sprawdźcie czy normalnie Wam w ogóle internet działa. wejdźcie na np. google.pl jak wejdzie to konfiguracja jak nie wejdzie to albo macie coś zepsute albo konfigurować nie potraficie xd
http://info.gadu-gadu.pl/mobilneGG/jakdziala
Rób jak tu pisze i musi działać.
w opcjach gg powinno być też czy ma używać połączenia WAP czy GPRS tak samo w komórce w ustawieniach za pośrednictwem czego ma się z netem łączyć WAP czy GPRS itd i musisz to ustawić po prostu xd

net działa, smiga jak szaleniec !. ale gg nie łączy :<< ale ja zawsze miałem problem z gg na teelefonie xD

kondzio94 napisał:

I nie mam GGPLUS, tylko jakieś zwykłe, ale ono mi działało na wcześniejszym telefonie, teraz na sciągnełem takie same tylko ze na dotyk :(( i dupa !


Jak masz dotykowy ekran i windowsa to pełno jest gadulców na to a jak windowsa nie masz to zjebałeś sprawę z kupnem tego xD jak dotyk to tylko windows albo to co w iphonie jest bo na inne dziady mało programów ;p

PS. Jak net ci śmiga a gg nie i jak masz go dobrze skonfigurowanego to jedyne wyjaśnienie to chyba takie że albo gg po prostu nie jest na Twojego fona, albo to jakieś płatne jest i nie zapłaciłeś albo gadu-gadu walczy i blokuje wszystkie mobilne gg oprócz tego ich płatnego ;p

Mafioz gg plus to inne gg. :stuck_out_tongue: niż to co podałeś :smiley:
Mi na 5800 działało gg :slight_smile:

net mi działa, a gg nie, a jak mam w gg ustawić wap czy coś tam jak go się nie da uruchomić

nie mam windowsa, mam Jave, mam LG GT500 !

no ja też mam Jave, i i tak nie działa,
jak myślicie w plusię by mi to zrobiliż
bo wy chyba nie dacie rady :mrgreen:

zależy, jak trafisz na kogoś kompetentnego to moze… ;] Wez jeszcze poszukaj ustawień dotyczących konkretnej aplikacji. Nie pamietam jak to w 6300 jest. Albo gdzieś w ustawieniach albo w jakichś aplikacjach. Powinna być lista zainstalowanych aplikacji i przy wyborze jakiejkolwiek powinny być opcje i ustawienia internetowe czy coś w tym stylu gdzie trzeba wybrać dany punkt dostępu. Kiedyś koledze coś takiego robiłem w tej nokii jak mu opera mini nie chciała działać. Poszukaj

W 6300 nie ma symbianaż

nie ma, jest zwykły soft

szukam i nie mogę znaleźć, ale przy okazji wykryłem błąd
w fiolderze naciśnij i mów jes tekie ocś jak web z ikonom globusa, i naciskam na to i pisze sprawdź ustawienia połączenia.

Ja polecam programik “Inspiro” - łatwy w konfiguracji, łatwy i przyjemny oraz program “Bambus” - dość trudny w konfiguracji, ale ma multum rzeczy:)

Płacimy tylko za pobieranie danych. Osobiscie wykupuje pakiet 5mb w orange i mam gg w komórce

W gg plus płacisz 5zł na miesiąc i nie płacisz za przesyłanie danych :wink: siędzisz do woli :stuck_out_tongue:

no właśnie ale problem w tym że ja se nie mogę siędzieć

To spróbuj postać :smiley:
HUhaha spam :stuck_out_tongue:

to idz do twojej sięci i niech Ci zrobia to… taki maja obowiazek:)

ta jasne oni mi to zrobią
ściągnąłem mobidesk i gg w nim działa od razu, wolał bym te normalne ale te chyba w tym nie jest złe?
i jak mam skonfigurowane wszystko na wap to mi kasy nie będzie zżerać jak mam wykupiony pakiet 25mb?
i jak sprawdźić ile mi tego jeszcze zostało, bo na *121# sprawdza się tylko czy jest aktywny.

[ Dodano: 17-04-2010, 08:22 ]
dupa jednak da się wejść ale nie zalogować

ty, ale konfiguracja wap była odnośnie gg plus gdzie nie płaciłeś za transfer, a jak ściągnąłeś jakiś alternatywny i chcesz żeby z pakietu ciągnęło to musisz skonfigurować na internet_gprs. a *121# sprawdza się ile zostało, podane w KB jest

jak wezmiesz *121# to tez wyskakuje ile ci jeszcze zostalo:)

no te normalne nie działa to w tym innym też jest gg to spróbuje przekonfigurować

[ Dodano: 17-04-2010, 13:15 ]
skonfigurowałem na internet gprs i w tym mobi coś już gg się chwile ładuje ale po chwili ładowania jednak wyświetla się czerwony krzyżyk że się nie zalogowało, ale jak włączam te mobi coś to się dłużej ładuje i wyświetla się interia.pl a przedtem tego nie było czyli jest postęp.