Gdzie zamocować tylny błotnik?

zacznie się bawić i spieprzy sprawe… jeżeli to ma być praktyczne a nie wyglądać to myśle że spełnia zadanie:)

Spełniać spełnia na pewno, ale powinno jeszcze wyglądać :wink:

no tak, ale nawet jakby podgrzał to by nie dopasował idealnie :slight_smile: musi gdzieś poszukać jakiegoś nadkola od samochodu(plastikowego) i wyciąć ładnie:)

z tym podgrzaniem to się nie bede bawił :wink:

jak dorwe gdześ inny to załoze. nie bede go profilował :smiley:

dziękuje za odpowiedzi. temat do zamknięcia.

nie podobuje mi się… Tragedia… Już lepiej jakbyś ten taki długi błotnik przykrecił normalnie pod lampe…

Dywer było bardzo lekkie bo to był płaskownik 2-3 mm A teraz będzie to u Ciebie dzwonic i w dodatku kiepawo wygląda. Wolałbym mieć brudne plecy haha :smiley: A i uważaj zebyś rejki nie zgubił :smiley:

weź może ten plastik zagrzej porządnie i naciągnij na opone , wtedy może to będzie jakoś wyglądać

Bo w sumie to nie powinno mieć miejsca!

Albo masz ładnie zrobiony zadupek, albo masz błotniki! :wink:

tak dokładnie, jak chcesz mieć nadkole to musisz przeboleć brudne plecy ;p… Rejestracja na przekładnie :D!!!

dobra luzik to jest tylko na zimę

w lato rejka na przekładnie i dzida…

nie mogłem dać błotnika w seryjne miejsce bo tam jest obcięty taki kawałek ramy ;-/ a do plastiku jakbym przykręcił to by się nadkole połamało. :roll:

wrona napisał:

weź może ten plastik zagrzej porządnie i naciągnij na opone , wtedy może to będzie jakoś wyglądać



tylko się boje ze zepsuje błotnik, przecież jak się ten typ plastika podgrzewa to on się topi.

podgrzewaj bo równomiernie opalarką żeby zrobił się elastyczny i była możliwość kształtowania go a nie żeby się rozpłynął :smiley:

na razie mi się nie chce :smiley: może kiedyś kupię sobie chlapun od runnerka ? zobacze :wink:

Przyklej Sobie worek po polisfosce na plecy ;p

stary ale nie kop