Gaźnik - regulacja

Dobre opinie słyszałem ostatnio o http://www.mkmoto.pl/
Nie jest najtaniej ale nie o to przecież chodzi.

eadem napisał:

Dobre opinie słyszałem ostatnio o http://www.mkmoto.pl/
Nie jest najtaniej ale nie o to przecież chodzi.

No, ja rozumiem, że Ty wszędzie masz blisko, ale mnie przynajmniej trzeba było ostrzec i oszczędzić... :))))

Piaseczno to straszny kawał łodmnie. A co do Górczewskiej to będę wiedział jutro jak odbiorę i pojeżdżę.

Wszędzie blisko jak bak do pełna zalany :P

O! I to jest właściwa reakcja twardziela... :D

Wiecie, każdy serwis jest blisko jeżeli sprzęt do niego może dojechać :). Gorzej jak sprzęta nie można ruszyć a do serwisu kilometr

No tak, mnie się jeszcze do AC przypięło Assistance, więc liczę, że... w razie jakby co... odpukać... splunąć trzy razy przez lewe ramię...
No, krótko mówiąc... że mnie poratują... :)))))))

też mam asistance w ramach. tylko czekanie 2-3h na pojazd zdolny transportować moto (bo o naprawie na miejscy na ogoł nie ma mowy) to też średnia radość :).
Ale w nocy na odludziu.. wydaje sie to bardzo atrakcyjną alternatywą :)

Dzięki Wombat.
No właśnie o tę ^bliskość^ chodzi.
Na Górczewską, to nawet jak go będę musiał dopchać, to płakał nie będę :-)
A właśnie na takie sytuacje mi serwis może być potrzebny, bo (jak pisze nasz biblijny przyjaciel) mało kumatym pupilem Paciego jestem, a on podróbą mechanika, więc wiódł ślepy kulawego :-)

Proszę Cię, nie czyń Araszu z pseudointelektualnego bełkotu wzorca do Sevre pod Paryżem...
Że zacytuję klasyka... <ciszej nad tą trumną>... :I

Brruuummmmm....? Aż tak...? Zupełny zlew?

Szamboniara... ta co jeździ u Paciego... ;))

No dobra...

Odebrałem. Faktycznie - nigdy do tej pory tak nie jeździł.
Chłopaki sie dość rzetelnie bujali z robotą - tzn większość rolek ma ślady wsadzenia i użycia wiec sprawdzili kilka konfigów.
Wymienili uszczelki pod zaworkiem mebranowym (10),
zmienili adapter filtra powietrza (18zł),
wsadzili moduł cdi motoforce racing zamiast jakiegos tuningowego noname bo doszli do wniosku że m.in. na nim tak kicha (sam moduł 112zł)
wymienili żarówki stop i hamulca i oświetlenia tablicy na czerwone z natury i sprawne
naprawili styk i uporządkowali kostki lamp pod przednią czaszą (tą seryjną na której teraz jeżdżę).
pozmieniali nakrętki wału i takie tam popierdułki
zmienili i wyregulowali sprzęgło i zmienili dzwon sprzęgła (dostarczyłem)
wyregulowali napęd w sumie tak jak chciałem
podliczyli mnie za 4,5h roboczogodziny i to jest całkiem realna pracochłonność jak za ten zakres.
Zostawiłem 5,5 stówy za robotę i części.

Szkutełek tak jak chciałem startuje stosunkowo łagodnie i na niepełnej manetce rozpędza sie bardzo szybko do 80km/h kręcąc sie na 7500-8000 tyś a potencjał jest niby do 10500-11000 tys swobodnie. Nie jest to wcale max ale na więcej nie miałem miejsca. Myśle że wyregulowali go pod wydech (tecnigas next-r) bo on nie jest wysokoobrotowy jakoś. Wróciły 6g rolki ale została miękka centralna. Została też dysza 75 (nominalna w tym gaźniku).
Jak na krótkie 12km jazdy jestem bardzo zadowolony.

O! Zadowolony klient... no, to przybędzie im jeszcze kilku... i tak powinno to działać... :))))

No i o to chodziło. Super Wombat, dzięki za dobry (i sprawdzony) namiar.